KANADA, LÜBNAN VE TÜRKİYE SAHNELERİNDE BOY GÖSTEREN, MÜZİĞİN PARLAK İSİMLERİ BU HAFTA SALONDA

Yıllarca birçok sanatçıyla çalışan iki başarılı müzisyen, bu defa solo projeleriyle:
Can Güngör ve Cihan Mürtezoğlu
27 Kasım Cuma, Can Güngör: 21.00, Cihan Mürtezaoğlu: 22.30

Birçok müzisyene davuluyla eşlik eden, aynı zamanda prodüktörlük de yapan Can Güngör, bütün enstrümanlarını kendisinin çaldığı ve Olmadı Kaçarız plakçılıktan yayınlanan ilk solo albümü Silik Düşler’i yayımladı. Yasemin Mori, Ceylan Ertem, Pinhani ve Mabel Matiz’le aranjör besteci ve gitarist olarak çalışan Cihan Mürtezaoğlu ise Künt ve Sen Yağmur Dök projelerine imzasını attı.

Yıllarca birçok sanatçıyla birlikte çalışan iki başarılı müzisyen Can Güngör ve Cihan Mürtezaoğlu solo projeleriyle 27 Kasım Cuma akşamı arka arkaya Salon sahnesinde olacak. 21.00’da dinleyicilerle buluşacak olan Can Güngör, sahneyi daha sonra 22.30’da Cihan Mürtezaoğlu’na bırakacak. Konserin biletleri, ayakta 35 TL, öğrenci 25 TL olmak üzere Biletix satış kanalları ve hizmet bedeli olmadan İKSV ana gişeden temin edilebilir.

Arap ezgileri, doğaçlamalar ve modern rock tınılarının mükemmel uyumu:
Suuns & Jerusalem in My Heart
28 Kasım Cumartesi, Jerusalem in My Heart: 21.45, Suuns & Jerusalem in My Heart: 22.40

2013’te yayımladığı Images Du Futur albümüyle modern rock sevenlerin kalbini çalan, geçtiğimiz sezon Salon’da tadı damaklarda kalan bir konser veren Kanadalı indie-rock grubu Suuns (Ben Shernie, Liam O’Neil, Max Henry ve Joseph Yarmush) ile Lübnanlı prodüktör Radwan Ghazi Moumne, nam-ı diğer Jerusalem in My Heart’ın bir araya gelmesiyle oluşan grup, kendi adını taşıyan albümlerini 2014’ün Kasım ayında iki haftada kaydetti. Çıkan sonuç ne sadece Suuns’a ne de Jerusalem in My Heart’a benziyordu. Bu yepyeni sound ile ne kadar özgün olduklarını bütün dünyaya tekrar kanıtladılar ve müzik otoritelerini şaşırttılar.

Suuns & Jerusalem in My Heart, Arap ezgileri, deneysel doğaçlamalar ve modern rock tınılarındaki ön görülemez uyumuyla 28 Kasım Cumartesi gecesi Salon’a geliyor. 21.45’te dinleyicilerle buluşacak olan Jerusalem in My Heart daha sonra Suuns’la birlikte 22.40’da sahnede olacak. Konserin biletleri, ayakta 45 TL, öğrenci 35 TL olmak üzere Biletix satış kanalları ve hizmet bedeli olmadan İKSV ana gişeden temin edilebilir.

Bilet Bilgileri

Etkinlik biletleri, Biletix satış kanalları ve hizmet bedeli olmadan İKSV ana gişesinden temin edilebilir. İKSV ana gişesi Pazartesi’den Cumartesi’ye her gün 10.00-18.00 saatleri arasında ve Salon’daki NT Live gösterimlerinin gerçekleştirileceği Pazar günlerinde 10.00-16.00 saatleri arasında açıktır. Etkinliğin olmadığı Pazar günleri gişe kapalı olacaktır. Ayrıca Salon etkinliklerinde Vodafone Red ve Vodafone FreeZone üyelerine bir bilet alana ikinci bilet hediye.

Lale Kart sahipleri %25’e varan indirimlerden yararlanabilirler. Ayrıca Lale Kart’ın en genç kategorisi Mavi Lale Kart ile siz de İKSV’yi destekleyebilir, tüm Salon İKSV etkinliklerinde %10 indirimden yararlanabilirsiniz. Mavi Lale Kart yalnızca 50 TL. Ayrıntılı bilgi için: lalekart.org

MasterCard da Salon etkinliklerine katkı veren kurumlar arasında yer alıyor.

Reklamlar