GRAMMY ÖDÜLLÜ İkili The Chainsmokers’tan Yepyeni Single: “You Owe Me”

The Chainsmokers, daha önce “Closer”, “Don’t Let Me Down”, “Paris”, “Young” ve “All We Know” video klipleri / lirik videoları için birlikte çalıştıkları Rory Kramer’ın yönetmen koltuğunda oturduğu dikkat çekici “You Owe Me” video klibini de şarkı ile aynı anda yayımladı. Alex Pall ve Andrew Taggart ikilisinden oluşan The Chainsmokers, video klipte önce evlerini bir davet için özenle temizleyen sonra da misafirlerini yiyen vampirler olarak karşımıza çıkıyor.

New York çıkışlı The Chainsmokers, Nisan 2017’de yayımlanan ve dünya çapında büyük başarı elde eden ilk stüdyo albümü “Memories…Do Not Open” sonrasında Ocak 2018’de yayımlanan “Sick Boy” adlı single çalışmasına kadar hayranlarıyla yeni bir şarkı paylaşmamıştı. Yaklaşık 1 ay içerisinde, “Sick Boy” sadece Spotify’da 70 milyondan fazla dinlenirken video klibi ise YouTube’da 80 milyon izlenmeyi geçti.

EDM’den alternatif rock elementlerini de içeren radyo dostu electro-pop sound’una geçişi “Sick Boy” ile başlatan ve “You Owe Me” ile sürdüren The Chainsmokers, şu sıralar uzun soluklu dünya turnesinin Avrupa ayağını sürdürüyor.

“The Chainsmokers – You Owe Me” şimdi tüm dijital platformlarda da yerini almış durumda!