Cinetime’da bu hafta “Kod adı: Angel”

Başrollerinde aksiyon filmlerinin aranılan ismi İngiliz Oyuncu Gerard Butler ile ABD’li usta Aktör Morgan Freeman ve Tim Blake Nelson’ın yer aldığı “Kod Adı: Angel”, 23 Ağustos Cuma günü tüm Cinetime’larda gösterime giriyor.

Aksiyon dozu yüksek filmde, Gerard Butler’ın hayat verdiği gizli servis üyesi ve başkan koruması Mike Banning’i, Başkan Allan Trumball’un hayatını tehdit eden Hava Kuvvetleri Bir saldırısı sonucunda hayatını ve kariyer seçimlerini sorgulamaya başlarken görüyoruz. Karalama kampanyasının hedefi haline gelen ve başkana suikast düzenleme teşebbüsüyle suçlanan Banning, gerçek tehdidi ortaya çıkarmaya çalışırken kendi ajansından ve FBI’dan kaçınmak zorunda kalıyor.

Yönetmen koltuğunda ABD’li Ric Roman Waugh’un oturduğu “Kod Adı: Angel”, 23 Ağustos’tan itibaren Cinetime salonlarında sinemaseverleri bekliyor.

Engelli ve çocuk misafirler için özel tasarım koltukları, ferah fuaye alanlarıyla Cinetime; ÖzdilekPark Antalya, Özdilek Eskişehir, Özdilek Yalova, Özdilek Kocaeli, ÖzdilekPark İstanbul, Özdilek Uşak, Özdilek Manisa Turgutlu, ÖzdilekPark Bursa Nilüfer, Özdilek Düzce’de izleyicileri en güzel filmlerle buluşturuyor.

Vizyon filmlerini yakından takip etmenize ve anında biletinizi edinmenize olanak sağlayan cinetime.com.tr ile gelecek programlar hakkında bilgi edinebilir, gişe rekoru kıran filmleri herkesten önce Cinetime’da izleyebilirsiniz.