Zorlu PSM YouTube: “Join & Blend presents Local Sounds 12 saatlik DJ Set Serisi”

Yeni sezonuna #mesafeliamabirlikte mottosuyla başlayan Zorlu PSM, sahnelerindeki etkinliklerin yanı sıra; yepyeni dijital serilerle de çeşitli platformlardan sanatsevere ulaşmaya devam ediyor. Join & Blend katkılarıyla gerçekleşen ve yerli sahneden sekiz DJ’in toplam 12 saatlik setini izleyicilerle buluşturmaya hazırlanan proje, 7 Kasım’da Zorlu PSM Youtube kanalında dinleyicilere hem görsel hem de işitsel, unutulmaz bir deneyim yaşatmaya hazırlanıyor.

Yeniden mekana dönerek, salonlarında sahnelenecek yeni gösteri ve oyunların müjdesini veren Zorlu PSM bir yandan, 8. sezon takvimine yepyeni dijital seriler de ekliyor. 

Sekiz DJ’den 12 saatlik DJ Set Serisi…

“Join & Blend presents Local Sounds” popüler ve tecrübeli isimlerden oluşan sekiz yerli DJ’in toplam 12 saatlik performansını izleyicilerle buluşturmaya hazırlanıyor. DJ setleri kapsamında jazzy house ve discomüziklerini bir araya getiren New York ve İstanbul çıkışlı DJ Garan Garan; indie-dance, new wave, electronica veleftfield türlerinden ilham alan DJ/Prodüktör Günce Acı; synth pop, dreamwave, synthwave tarzlarında müzikler üreten Orhan Yılmaz ve Meriç Erseçgen’den oluşan Mind Shifter; techno, minimal, electro gibi müzik tarzlarını harmanlayan yenilikçi stiliyle öne çıkan (((emre))); ethnic house, electronica ve chilloutseçimleri ile göze çarpan Aslı Köse; world music ve house müzikleri setlerinde harmanlayan Ata Günay, Aytek Erdem ve Semih Ergün üçlüsünden oluşan Avangart Tabldot; tech house ve minimal techparçalarını birleştiren dinamik tarzıyla dikkat çeken Şirin Ediger; çağdaş, deneysel ve yüksek enerjili distopik setleriyle tanınan Zozo’nunperformansları yer alacak.

Hem görsel hem de işitsel olarak tatmin edici 12 saatlik bu unutulmaz performansları kaçırmamak için 7 Kasım saat 13:00’dan itibaren Zorlu PSM Youtube kanalını ziyaret edebilirsiniz.

Programın detayları ise şu şekilde;

13:00

Garan Garan

14:30

Aslı Köse

16:00

Avangart Tabldot

18:00

Şirin Ediger

19:30

Mind Shifter

20:30

Günce Acı

22:00

Zozo

23:30

(((emre)))