16 AĞUSTOS HAFTASICINEMAXIMUMVİZYON FİLMLERİ!

Ağustos ayında birbirinden farklı filmlere ev sahipliği yapacak Cinemaximum, 16 Ağustos haftasında da farklı türlerden merakla beklenen yerli ve yabancı filmleri sinemaseverlerin beğenisine sunuyor. Vizyonda yer alan filmlerin yanı sıra Zihin Gezgini (Reminiscence), Paw Patrol Filmi (PAW Patrol: The Movie), Körkütük (Another Round), Şeflerin Şefi, Collective, Barut Kokteyli (Gunpowder Milkshake) ve Spiral: Testere Devam Ediyor (Spiral: From the Book of Saw) filmleriyle sinemaseverlerle buluşuyor.

Pek çok filmi dünyayla birlikte vizyonlara getiren Cinemaximum, her zaman olduğu gibi 16 Ağustos haftasında da yerli ve yabancı farklı türlerden yapımları sinemaseverlerin beğenisine sunuyor.

Dramdan korkuya, maceradan gerilime, bilim kurgudan romantik komediye ve animasyona kadar pek çok filmin vizyonda olacağı 16 Ağustos haftası sinemaseverler yeni filmlerle buluşmak için sinemaların yolunu tutacak. Zihin Gezgini (Reminiscence), Paw Patrol Filmi (PAW Patrol: The Movie), Körkütük (Another Round), Şeflerin Şefi, Collective, Barut Kokteyli (Gunpowder Milkshake) ve Spiral: Testere Devam Ediyor (Spiral: From the Book of Saw) filmlerinin vizyonda olacağı 16 Ağustos haftasının vizyon programı ve detayları cinemaximum.com.tr üzerinden takip edilebiliyor.

16 Ağustos haftası vizyonun öne çıkanları

Hugh Jackman’ın başrolünde yer aldığı Zihin Gezgini (Reminiscence), gizemli film sevenlerini beyaz perdeye çekecek. Filmde, insanın zihnine bağlanarak geçmişi tekrar yaşatabilen bir sistemle bir anda ortadan kaybolan sevdiği kadını bulmaya çalışan bir dedektifin hikâyesini anlatıyor. Basit bir kayıp ve bulma meselesi tehlikeli bir saplantıya dönüşüyor.

İlk filminden itibaren sinemaseverleri koltuklarına çivileyen Testere serisi, 10. filmi ile bıraktığı yerden izleyicilerle buluşmaya devam ediyor. Serinin yeni filmi Spiral: Testere Devam Ediyor (Spiral: From the Book of Saw), kurbanlarını oyunbaz tuzakların içerisinde bulmacalar çözmeye zorlayan Jigsaw’unkine benzer cinayetlerin, bu kez polis teşkilatı üyelerini hedef aldığı bir öyküyü odağına alıyor. Darren Lynn Bousmann’ın yönetmenliğini yaptığı filmde, başrolleri Chris Rock ve Samuel L.Jackson paylaşıyor.

Komedi tutkunlarının kahkahalara boğulacağı yerli film Şeflerin Şefi, Sermiyan Midyat ve Ruhi Sarı gibi önemli isimlerle sinemaseverlerle buluşuyor. Filmde, Karadenizli Cemal ile Adanalı Halil’in rekabetinin babalarından kalma restoranların başına geçtikten sonra da devam etmesi konu ediniyor. Cemal’in kızı ve Halil’in oğlu arasında başlayan gizli aşk da bu rekabete farklı bir boyut kazandırıyor.

Çocukların ve animasyon sevenlerin ilgisini çekecek Paw Patrol Filmi (PAW Patrol: The Movie), bir çocuk ve kurtarma köpeklerinden oluşan bir ekibin maceralarının anlatıldığı Paw Patrol dizisinin beyaz perde uyarlaması. Filmde, şehrin kahraman köpekleri Ryder ve arkadaşlarının, Macera Şehri’ni kaosa sürükleyen belediye başkanı Humdinger’a karşı verdikleri mücadeleyi anlatılıyor.

CGV Mars Cinema Group Hakkında:

CGV Mars Cinema Group, Türkiye’de sinema sektörü ile ilgili sonsuz potansiyel beklentisiyle 2016 yılında CGV ve Mars’ın bir araya gelerek aile olmasıyla Türkiye’de sinema izleyicisine üstün hizmet kalitesiyle sinema keyfi sunmak için çalışmalarını sürdürmektedir. 4DX, Starium, ScreenX, IMAX gibi gibi ileri düzey film teknolojilerini Türkiye ile ilk buluşturan şirket olan CGV Mars Cinema Group, konforlu, özelleştirilmiş koltuklarının yer aldığı Gold Class ve Tempur salonları ile de farkını ortaya koymaktadır. Cinemaximum salonları ile dünya standartlarındaki teknolojiyi; konfor, ergonomi ve üstün hizmet anlayışı ile birleştiren CGV Mars Cinema Group, sunduğu avantajlı kampanyalar ve CGV Cinema Club ile sinema keyfini herkesle buluşturmayı hedeflemektedir. CGV Mars Cinema Group Türkiye genelinde 100 lokasyonu, 840 salonu ve 112.611 koltuk sayısı ile Türk film severlere hizmet sunmaktadır.