“A WALK AMONG THE TOMBSTONESKANUNUN ÖTESİNDE” 14 KASIMDA SİNEMALARDA!

“Non-Stop”, “Taken – 96 Saat”, “Taken 2 – Takip: İstanbul”, “Unknown – Kimliksiz” filmlerindeki performanslarıyla herkesi kendine hayran bırakan Liam Neeson, yeni filmi “A Walk Among The Tombstones – Kanunun Ötesinde” ile yine suçluların peşinde! Lawrence Block romanından uyarlanan, yönetmenliğini Scott Frank’ın üstlendiği filmde Liam Neeson; Matt Scudder karakterine hayat veriyor ve yasadışı yollardan, lisanssız şekilde özel dedektiflik yapan eski bir NYPD polis memurunu canlandırıyor. Adrenalinin bir dakika bile azalmadığı “A Walk Among The Tombstones – Kanunun Ötesinde” Mars Dağıtım’ın dağıtımcılığında, 14 Kasım 2014 tarihinden itibaren sinemaseverler tarafından izlenebilecek.

Steven Spielberg’in 1993 yılında çektiği ve En İyi Film Oscar ödülünü kazanan “Schindler’s List – Schindler’in Listesi” filmindeki Oskar Schindler rolüyle üç farklı ve önemli ödüle (Akademi Ödülleri, Altın Küre Ödülleri ve BAFTA Ödülleri) aday gösterilen Liam Neeson, büyük stüdyoların önemli yapımlarında ve bağımsız filmlerde gösterdiği performansla adından sıkça söz ettirmeye devam ediyor. Liam Neeson’ın yer aldığı ve sinemaseverlerin merakla beklediği son filmi ise; Lawrence Block’un en çok satanlar listesindeki roman serisinden uyarlanan ve Scott Frank’in yönetmenliğini üstlendiği “A Walk Among The Tombstones – Kanunun Ötesinde”. 14 Kasım’da vizyona girmesi planlanan filmde başarılı oyuncu Neeson, yasa dışı yollardan, lisanssız şekilde özel dedektiflik yapan eski bir NYPD polis memuru olan Matt Scudder karakterine hayat veriyor.
A WALK AMONG THE TOMBSTONES – KANUNUN ÖTESİNDE – KONU

Matt Scudder (Liam Neeson) özel dedektiflik yapan eski bir NYPD polis memurudur. Karısı kaçırılıp öldürülen eroin kaçakçısı Kenny Kristo’ya (Dan Stevens) istemeden de olsa yardım etmeye ikna olur ve olayı araştırmaya başlar. Özel dedektif, Kenny’nin karısının, kadınları korkunç işkencelerle öldüren bir cinayet şebekesinin kurbanı olduğunu, ilk kez cinayet işlemediklerini ve bunun da son olmayacağını keşfeder. Doğruyla yanlışın arasındaki belli belirsiz çizgide gidip gelen Scudder, New York’un arka sokaklarında bu iki katili tekrar cinayet işlemeden durdurmaya çalışacaktır.

“A WALK AMONG THE TOMBSTONES – KANUNUN ÖTESİNDE” FİLMİNİN FRAGMANI

http://www.youtube.com/watch?v=r0QrOZ9_S_I

A Walk Among The Tombstones