MARTI KLASİKLERİDÜNYACA ÜNLÜ SANATÇILARI AĞIRLAMAYA DEVAM EDİYOR

Martı Istanbul Hotel ve Lila Müzik işbirliğinde gerçekleştirilen “Martı Klasikleri” klasik müzik konserleri, 13 Kasım Perşembe akşamı “Güher & Süher PEKİNEL ile Dünya Sahnelerinde Genç Müzisyenler” konseri ile devam ediyor.

Martı Istanbul Hotel ile Lila Müzik işbirliğinde gerçekleşen “Martı Klasikleri” adlı klasik müzik konserleri üçüncü sezonunda, klasik müzik seven konuklarına keyifli anlar yaşatmaya devam ediyor. 13 Kasım Perşembe akşamı saat 20:00’de Martı Istanbul Hotel’de gerçekleşecek olan “Güher & Süher PEKİNEL ile Dünya Sahnelerinde Genç Müzisyenler” konserinde yer almak isteyen müzikseverler, Biletix’den veya konser öncesi Martı Istanbul Hotel’den biletlerini temin edebilirler. Biletler tam 40 TL, Öğrenci ise 20 TL’dir.

Sanatçılarla Sohbet Etme İmkânı…
Bu özel gecede, dört yıldan bu yana “Güher & Süher PEKİNEL ile Dünya Sahnelerinde Genç Müzisyenler” projesi kapsamında, yurt dışında eğitim alan ve uluslararası başarılara imza atan Dorukhan DORUK, Veriko CHUMBURİDZE, Yunus TUNCALI, Doğa ALTINOK ve Can ÇAKMUR müzikseverlere çok özel bir konser verecek. Konserin ardından Güher ve Süher PEKİNEL’in de katılacağı sohbet bölümünde, İKSV Genel Direktörü Yeşim Gürer OYMAK moderatörlüğünde genç müzisyenlerle eğitimleri ve kariyer planları hakkında söyleşi yapılacak. Konuklar bu sohbete katılma ve sanatçılara sorularını yöneltebilme imkanı da bulacaklar.

Lila Müzik Hakkında:

Lila Müzik Yapım A.Ş., 1999 yılında Türk besteci ve yorumcularının eserlerini kayıt altına almak amacıyla kuruldu. Bugüne kadar, dünyada ve ülkemizde isminden övgüyle söz edilen Ayla Erduran, Gülsin Onay, Vedat Kosal, Şirin Pancaroğlu, Borusan Quartet, Ulucan Kardeşler, Pelin Halkacı Akın, İris Şentürker, Ayşegül Kirmanoğlu, Sibel Kumru Pensel, ile Güher Süher Pekinel ile Dünya Sahnelerinde Genç Yetenekler projesi ve Cemal Reşid Rey’in Anısına ve İzmir Barok’un 16. Yüzyıldan 18. Yüzyılın ilk Yarısına Avrupa ve Osmanlı Saray Müzikleri CD’lerini yayınladı.

Martı Istanbul Hotel Hakkında:
2012 yılında kapılarını hizmete açan Martı Istanbul Hotel, Martı Grubu’nun ilk şehir oteli olma özelliğine sahip. Alışveriş, kültür ve iş hayatının kalbi olarak nitelendirilen, aynı zamanda eğlenceli ve hareketli gece yaşantısının da merkezi olan Taksim’de yer alan Martı Istanbul Hotel, tarihi zenginliklerine yakınlığının yanı sıra, eşsiz Boğaziçi kıyılarına da kolay ve kısa ulaşım mesafesinde. Zarafet ve şıklığın adresi Martı Istanbul Hotel 11 kata yayılmış 31’i süit olmak üzere 270 odadan oluşuyor. Lezzetli menülere sahip restoranları, konforlu odaları, geniş toplantı salonları, en üst katta yer alan olağanüstü Spa’sı ile misafirlerine lüks bir hizmet sunuyor.