CEM ADRİAN 15 KASIMDA JOLLY JOKER İSTANBULDA!

CEM ADRİAN
15 KASIM’DA
JOLLY JOKER İSTANBUL’DA!

Profesyonel müzik kariyerinin 10. yılına denk gelen yeni hikayesi “Sana Bunları Hiç Bilmediğin Bir Yerden Yazıyorum”u dinleyicilerle buluşturan Cem Adrian; Türkiye’nin dört bir yanında ve yurtdışında konserlerine de devam ediyor! Adrian; yeni albümünün şarkılarıyla, 15 Kasım Cuma akşamı Jolly Joker İstanbul’da!

Cem Adrian’ın, 9. albümü “Sana Bunları Hiç Bilmediğin Bir Yerden Yazıyorum”; Ekim ayında müzikseverlerle buluştu. Prodüktörlüğünü yine Adrian’ın üstlendiği “Sana Bunları Hiç Bilmediğin Bir Yerden Yazıyorum”; daha agresif bir sound ile hem tanıdık, hem de başka bir Cem Adrian albümü… Tüm şarkı sözlerinin, büyük bir metnin parçası olduğu ve bu parçaların bir mektubu oluşturduğu albüm; şarkıların arasında kurulan bağ ve Adrian’ın önceki şarkılarına yaptığı göndermelerle farklı bir edebi anlayış sunuyor.

Cem Adrian

DokuzSekiz Müzik etiketiyle yayınlanan albümde; toplam 12 şarkı bulunuyor. Kayıtları Ankara ve İstanbul’da 3 ayda tamamlanan albümün mastering çalışmasını Tarık Ceran gerçekleştirdi. Albümün konukları Şebnem Ferah ve Sagopa Kajmer ise; “İnce Buz Üstünde Yürüyorum” ve “Artık Bitti” şarkılarında Cem Adrian’a eşlik ediyorlar.

Tüm şarkıların söz, müzik ve aranjelerinin Cem Adrian’a ait olduğu “Sana Bunları Hiç Bilmediğin Bir Yerden Yazıyorum” albümünün yeni klibi, “Sana Sarılınca” şarkısına çekildi. Klip, önümüzdeki günlerde yayında olacak.

Cem Adrian’ın, 15 Kasım 2014, Cumartesi akşamı Jolly Joker İstanbul’da vereceği konserin kapı açılış saati 21:00. Konserin biletleri Biletix’ten ve mekandan temin edilebilir.

Bilgi için:

http://www.biletix.com
http://www.cemadrian.com
http://www.twitter.com/cemadrian
http://www.facebook.com/cemadrian
youtube.com/user/cemadrianofficial