JAY-Z “HARRY STYLESIN PEŞİNDE!

Rihanna ve Kanye West gibi isimleri müzik endüstrisinin en çok kazananları arasına sokmayı başaran Jay-Z, gözünü One Direction elemanı Harry Styles’a dikti. Hip hop’ın dünyaca ünlü patronu Jay-Z, Styles hakkında ‘Bir seneye kalmaz ben onu megastar yaparım!’ dedi.

Dünyanın en zengin müzisyenlerinden; müzik dinleme servisi Tidal’ın kurucusu, Roc Nation patronu Jay-Z’den İngiliz One Direction grubunun elemanlarından Harry Styles’a mesaj var.

  
46 yaşındaki patron, 1D elemanlarından Harry’nin solo albüm yapması gerektiğini düşünüyor. Daily Star’a konuşan Jay-Z, ‘Solo albüm yapmaya karar verirse bir seneye kalmadan ben onu gerçek bir mega star haline getiririm’ dedi ve ekledi: ‘Ancak gruptan ayrılması şart! Artık birey olması gerekiyor.’

Harry Styles, One Direction’dan bağımsız olarak ‘Already Home’, ‘Coco’, ‘Endlessly’ ve ‘5378 Miles’ adında dört şarkı yazdığını söylemiş ancak gruptan ayrı solo bir kariyer fikrini doğrulamamıştı.

Jay-Z’ye göre Harry Styles‘ın büyük bir tanıtıma da ihtiyacı yok: ‘Onu bütün dünya tanıyor. Ekstra bir şey yapmasına gerek yok. Ben ona dünyanın en önemli prodüktörleri ve müzisyenleri ile çalışma şansını sunabilirim’ dedi.

Reklamlar