ASIL ACIYAN ONURUMUZDUR” Sergisi Trump Towers’da

KADINA ŞİDDET,
ASIL ACIYAN ONURUMUZDUR
SERGİSİYLE GÜN YÜZÜNE ÇIKIYOR!

Aygün Babayeva’nın “Asıl Acıyan Onurumuzdur” adlı fotoğraf sergisi, kadına uygulanan baskı, fiziksel şiddet, taciz, tecavüz gibi olayları bir kez daha gün yüzüne çıkartıyor. Onurları zedelenen kadınlara destek olmayı amaçlayan sergi, 4 – 5 Nisan 2016 tarihleri arasında Trump Towers AVM’de ziyarete açık olacak.

Bakü devlet kanalında uzun yıllar kameramanlık yapan babasının mesleğinden etkilenerek hayata hep fotoğraf kareleriyle tanıklık etmek isteyen Aygün Babayeva; “Asıl Acıyan Onurumuzdur” adlı fotoğraf sergisinde kadınlara uygulanan her türlü şiddete değiniyor. Kadına uygulanan her türlü psikolojik baskı, fiziksel şiddet, taciz, tecavüz gibi olaylara değinmek istediğini vurgulayan Aygün Babayeva; sergisiyle onurları zedelenen kadınlara destek olmayı da amaçlıyor.

Aygün Babayeva’nın “Asıl Acıyan Onurumuzdur” sergisinin açılışı; 4 Nisan 2016, Pazartesi akşamı 18:30’da gerçekleşecek. Sergi, açılışının ardından 5 Nisan 2016 tarihine kadar Trump Towers AVM Sergi Salonu’nda ziyaret edilebilir.

Ziyaret Günleri: 4 – 5 Nisan 2016

Adres: ​Trump Towers Alışveriş Merkezi B3 Katı Sergi Salonu