YINON MUALLEM, GUY MINTUS, ELİF ÇAĞLAR TRIO” Summer Sanat’ta

Besteci, söz yazarı ve vurmalı çalgılar ustası Yinon Muallem, genç caz piyanisti Guy Mintus ve Elif Çağlar ile birlikte 28 Mayıs, Cumartesi saat 20.00’de Summart Sanat Merkezi sahnesinde!

Uzun zamandır İstanbul’da yaşayan besteci, perküsyon ustası ve eski İstanbul İsrail Kültür Ateşesi Yinon Muallem, yedinci albümü ‘Offlines’ (Ahenk Müzik) projesinde New York’ta yaşayan İsrailli genç besteci ve caz piyanisti Guy Mintus ile birlikte gerçekleştirdi. Duo tarzında yapılan ‘Offlines’ albümünde birbirinden renkli ve özgün bir repertuar oluşturan ikiliye
Elif Çağlar da katkıda bulunuyor.

Muallem’in Türk ve Yahudi kimliklerini birarada barındıran yaşamına ve müziğine eşlik eden tüm farklı kültürlerin ve renklerin izlerini taşıyan “Offlines” albümü, birbirinden farklı ve eşsiz nitelikte şarkıları buluştuğu, aynı zamanda şaşırtıcı bir füzyonu temsil ediyor. Albümünde, müziğini geçmişin ve bugünün ruhunu başarıyla harmanlayarak ortaya çıkarırken, kendi adına daha olgun ve özgün bir ifade ile önceki çalışmalarından bir adım öteye taşıyor.

28 Mayıs 2016, Cumartesi
Saat: 20.00

Reklamlar