ÖYKÜ GÜRMAN ve MURAT EVGİNİN Yeni Düetleri

Öykü Gürman ve Murat Evgin, yeni düetleri “Kaderimsin” ile çok konuşulacak! Uzun bir aradan sonra ilk kez televizyon programına konuk olan Öykü Gürman ve yeni albümüyle sessizliğini bozan Murat Evgin; düetlerini TV’de ilk defa Aynur Tartan’ın CNN Türk’te hazırlayıp sunduğu “Tatlı Sohbetler”de seslendirdiler.

Öykü Gürman ve Murat Evgin, yeni düetleri “Kaderimsin”i TV ekranlarında ilk defa seslendirdikleri “Tatlı Sohbetler”e, müzik, sohbet, neşe ve kahkaha getirdiler. Sevilen ikilinin bilinmeyen yönlerinden bahsettikleri programda, Öykü Gürman’ın sıkı bir peçete koleksiyoneri olduğu da ortaya çıktı. Renk renk, çeşit çeşit peçeteleri olan Gürman, sadece müzikte değil mutfakta da iddialı olduğunu sözlerine ekledi. Mutfak anılarını paylaşan Öykü Gürman, samimi bir itirafta da bulundu. Lahana sarmasının nasıl kapuskaya dönüştüğünü esprili bir dille anlatan güzel yorumcunun, yaşadığı bu mutfak fiyaskosu kahkahalara neden oldu.

“Evde mutfak eşimden sorulur!” diyen Murat Evgin ise, Kayserili eşinin yemek konusundaki maharetlerini, yöresel lezzetlere tutkusunu ve özellikle ünlü Kayseri mantısına olan sevgisini anlattı. Eşinin kuru meyveleri bile evde kendisinin hazırladığını söyleyen Evgin, ona olan hayranlığını da gizlemedi.

Aynur Tartan’ın, konuklarıyla birlikte sohbet yolculuğuna çıktığı, tadı-tuzu yerinde, enerjisi, neşesi yüksek Tatlı Sohbetler; Öykü Gürman ve Murat Evgin’in konuk olduğu dördüncü bölümüyle 5 Haziran 2016, Pazar sabahı 11:10’da CNN TÜRK ekranlarında!

Reklamlar