Josephine Gillan:GAME OF THRONES Hayatımı Kurtardı”

Game of Thrones (Taht Oyunları) oyuncularından Josephine Gillan, Dizide oynamaya başlamadan önce hayat kadınlığı yaptığını, dizinin onu bu işten kurtardığını açıkladı.

Profesyonel oyunculuk eğitimi almayan 27 yaşındaki oyuncu, “Game Of Thrones beni fuhuştan kurtardı ve daha güçlü biri haline getirdi” dedi. Sophie O’Brien adını kullanarak hayat kadınlığı yapan ve cinsel içerikli filmler çeken oyuncu, internette oyunculuk ilanını görünce hayatının değiştiğini söyledi.

“İlanda, doğal göğüsleri olan, dövmesiz ve film için soyunabilecek birini aradıklarını gördüm, hemen fotoğrafımı gönderdim” diyen Gillan, film şirketinden olumlu geri dönüş alınca, 26 Emmy ödüllü, 8,5 milyon izleyicisi olan dizide oynamaya başladı.


Bunun kendisi için büyük bir fırsat olduğunu anladığını, ama hayatını ne kadar değiştirebileceğini düşünemediğini söyleyen oyuncu, dizide bir hayat kadınını canlandırdı.

Çocukluğunda cinsel saldırı, alkol ve uyuşturucu kurbanı olan oyuncu, annesinin şiddet gördüğü bir ilişkiden kurtulma çabaları nedeniyle tam 24 okul değiştirdi ve 12 yaşında yetiştirme yurduna verildikten sonra evlatlık alındı. Kendisini evlatlık alan ailenin bir yakını tarafından çocukluk döneminde alkol ve uyuşturucuyla tanıştırılan oyuncu, aynı kişi tarafından tecavüze de uğradığını açıkladı.

Yaşadıklarını kimseye anlatamadığını söyleyen Gillan, “Anlatmaktan korktum, çünkü beni bahçeye gömmekle tehdit etti” dedi.

K: Daily Mail

Reklamlar