MOGAMBO’da CAZ Geceleri!

ANA sponsor Folkart, 18 ülkeden 600’e yakın sanatçıyı İzmir Enternasyonal Fuarı’nda buluşturuyor. Türkiye’nin en büyük inşaat şirketi olma hedefine ilerleyen Folkart, kuruluşunun 10. yılını İzmir Enternasyonal Fuarı’na ana sponsor olarak kutluyor.

İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin öncülüğünde İZFAŞ tarafından düzenlenen İzmir Enternasyonal Fuarı, bu yıl Folkart’ın ana sponsorluğunda Kültürpark Fuar Alanı’nda 85. kez “Merhaba” diyecek. Bu yılki teması “İnovasyon” olarak belirlenen ve “Gelecek İzmir’deö sloganıyla kapılarını açacak olan İEF’nin ana sponsoru olan FOLKART, özellikle kültür ve sanat alanlarında fuara yeni bir soluk aldıracak. Programda, tiyatro oyunlarından sokak gösterilerine, dans gösterilerinden caza kadar birçok aktivite yer alacak. Folkart, Fuar süresince İsmet İnönü Kültür Merkezi’nde tiyatro oyunları, Atatürk Açıkhava Tiyatrosu’nda müzikal, dans ve sahne şovlarının yanı sıra Mogambo’da ise Caz Geceleri’ne ev sahipliği yapacak. Folkart, Kültürpark Fuar Alanı’nın tüm açık alanlarında ise birbirinden ilginç, heyecanlı ve farklı sokak gösterileri ile İzmirlileri eğlendirecek ve keyifli vakit geçirmelerini sağlayacak. Fuar süresince Haldun Dormen, Ali Poyrazoğlu, Süheyl-Nejla-Behzat Uygur, Güven Kıraç, Emre Karayel, Sumru Yavrucuk, Ayberk Atilla, Hakan Yılmaz, Hande Subaşı, Turgut Tuncalp, Eylül Öztürk, Ayça Varlıer gibi birçok ünlü tiyatro sanatçısı İzmir’de hayranlarıyla buluşturacak. Tararam’ın sahne şovları ise herkesi büyüleyecek. Folkart tarafından düzenlenecek Mogambo Caz Geceleri’nde ise, dünyaca ünlü Amerikalı sanatçı Della Miles, İsveç’ten Julie Erikssen, Ayşe Gençer&İmer, Şenay Lambaoğlu gibi bir çok sanatçı sahne alacak. Fuarda, Küba, İsveç, Almanya, Amerika, Çek Cumhuriyeti, İsrail, Fransa, Yeni Zelanda, İtalya, İngiltere, Ukrayna, Rusya, Arjantin, Estonya, Avusturalya, Belçika ile ülkemizden 600 civarında sanatçı İzmirlilerle buluşturulacak.

18 ÜLKEDEN 600 SANATÇI

Folkart Yönetim Kurulu Başkanı Mesut Sancak, “FOLKART, hepinizin bildiği gibi İzmir’de doğdu. İzmir’de büyüdü ve İEF 85. yaşına girerken, İzmirli Folkart da 10. yılını kutluyor. Biz İzmir Fuarı’na ana sponsor olarak, bizim için çok anlamlı 10. yılımızı da sadece fuarda kutlayacağız. böylece bize verdikleri destek, gösterdikleri ilgi nedeniyle, İzmir’e ve İzmirliler’e yürekten teşekkür etmek istiyoruz. Fuar ile işbirliğimizi, ‘Uluslararası Kültür-Sanat-Gösteri Şöleni’ diye adlandırmam hiç boşuna değil. Fuarın 3 ayrı mekanı ve açık alanlarında uluslararası özellikli, 50’ye yakın çok önemli sanatsal aktivite düzenleyeceğiz. Aralarında Amerika, İngiltere, Küba, Rusya, İtalya, Hollanda, Belçika, Arjantin’in bulunduğu 18 ülkeden 600’e yakın sanatçı, İzmir Fuarı’nda buluşacak. Tiyatrodan caza; müzikalden dansa kadar; dev bir şölen havası İzmir’i saracak. Sonuçta Folkart olarak, dünyanın ve Türkiye’nin en önemli kültür-sanat-gösteri markalarını, İzmir fuarında buluşturuyoruz. Bununla onur duyuyoruz” dedi.

CAZ GÜNLERİ ETKİNLİK PROGRAMI

27.08.2016 Ayşe Gencer& İmer Demirer
28.08.2016 Müge Zeren& Hot Chocolate Cuba
29.08.2016 Melis& Cenk Sökmen
30.08.2016 Doron Raphaeli
31.08.2016 Neşet Ruacan Quartet&SibelKöse
01.09.2016 Julia Erikssen
02.09.2016 Della Miles
03.09.2016 Şenay Lambaoğlu
04.09.2016 Yavuz Akyazıcı Project

Her gün ön grup olarak Greentonic

Reklamlar