AŞİYAN” 26 Ekim 2016’da Perde Diyor!

Beşiktaş’ın yeni cep sahnesi Ezop Sahne’nin ilk prodüksiyonu “Aşiyan”; 26 Ekim Çarşamba akşamı perdelerini açıyor! Ödüllü yazar Bihter Dinçel’in kaleme aldığı ve aynı zamanda tek başına rol aldığı “Aşiyan”, bir kadının kendisini korumak için en güvenli yere, kendi aşiyanına çekilmesini anlatıyor.
Bihter Dinçel’in hem yazıp hem de oynadığı “Aşiyan”; Barış Dinçel imzasını taşıyan çarpıcı dekor tasarımı ve Başak Özdoğan’ın kostüm tasarımı ile aynı aileden üç sanatçıyı aynı sahnede buluşturuyor.

Yönetmenliğini ödüllü yönetmen Cem Emüler’in üstlendiği “Aşiyan”; evinin önünde bomba patlayan bir kadının, travmaya bağlı anksiyete bozukluğu yaşayarak 9 ayı evinde geçirmesi üzerine kurgulanmış sahici, nostaljik ve keyifli bir oyun. Eskide kalmak, yeniyi inşa etmeye çabalamak, yüzleşmek, karar vermek, durmak veya yola devam etmek…

Sezon boyunca kendisinden çokça söz ettirecek oyunun sürprizi, Bihter Dinçel’e sesleriyle eşlik eden Boncuk Yılmaz ve Güven Kıraç. Oyunun, ışık tasarımı ise Mahmut Özdemir imzasını taşıyor.
Prömiyerini 26 Ekim 2016, Çarşamba akşamı saat 20:30’da Ezop Sahne’de gerçekleştirecek olan “Aşiyan”, prömiyerinin ardından 29 Ekim 2016, Cumartesi akşamı saat 20:30’da Ezop Sahne’de izlenebilir. Oyuna ait biletler; Biletix’ten ve Ezop Sahne gişesinden temin edilebilir.

Bilgi için:

http://www.biletix.com
ezopsahne.com/
facebook.com/ezopsahne
twitter.com/ezopsahne
http://www.instagram.com/ezopsahne

Adres: ​Vişnezade Mah. Sporcu Adil Sokak, 2/A/3 /Beşiktaş-İstanbul

Reklamlar