TÜRKİYE’de Elektronik Müzik Ziyafeti Başlıyor!

4 Şubat’ta Roxy, burn Enerji İçeceği desteğiyle Local DJs Night etkinliğine ev sahipliği yapacak. Gece boyunca Doğu Orcan, Discolog b2b Aksak, Enes Gül b2b Tolga Oral, Pineapple Pop b2b Furkan Kurt b2b Koray.T, Deniz Kabu b2b Asıl Özalp gibi elektronik müziğin Türkiye’deki başarılı isimleri gelenlere müzik ve dans dolu bir gece yaşatacak.

Satori, 8 Şubat’ta Flamme’da, 10 Şubat’ta da Kite Ankara’da burn Enerji İçeceği desteğiyle müzik severlerle buluşacak. Dünyanın çeşitli yörelerinden yakaladığı elektronik müzik tınılarıyla, trance ve yerel ezgilerin öğelerini harmanlayan Satori’nin müziği tek bir genre’a sığmıyor. Satori sonsuz ses bahçesiyle müzik severleri ruhsal bir yolculuğa çıkaran bir isim.Elektronik müzikte yeni kapılar açan Satori’nin eşsiz dünyasında hareket, rüyalar ve yaratıcılık birbirine giriyor. Piano, kora, kalimba ve gitarı elektronik müzikle birleştiren Satori 8 Şubat’ta İstanbul’da

Flamme’da ve 10 Şubat’ta Ankara’da Kite’ta müzikseverlerle buluşacak.

14 Şubat gecesi, Luzia burn Enerji İçeceği desteğiyle Undomondo’yu ağırlayacak . Dinamo.fm’deki programı ve undomondo.com blogundan tanıdığımız Undomondo, 14 Şubat’ta soul, funk, Afro-Latin, oldskool house ve tekno odaklı setiyle Arnavutköy’deki Luzia’da set başına geçecek.

15 Şubat’ta Mini Müzikhol’de ‘Sanayi Technosu’ nun çalacağı bir oldschool tekno gecesi gerçeleşecek. Bu gecede gerçek tekno müzik İstanbul’a geri dönecek , BPM’ler 130 üstü, beatler repetitif ve karanlık olacak!

17 Şubat’ta Arjantinli genç DJ/prodüktör Barem burn Enerji İçeceği desteğiyle Clique’in kabininde olacak. Tam adıyla Mauricio Barembuem, çocukluk yıllarını blues ve rock’a adamış bir müzik adamı. Sonraları dijital devrimin gücünden yararlanan Barem, Ableton ve Reason gibi yazılımlarla haşır neşir olunca, Techno dünyasına giriş yapmış bulundu. Perlon, Spectral Sound, Studio One, Ovum, 7th Cit gibi müzik şirketlerinin işlerinden esinlenen Barem, ilk EP’sini Unfoundsound Records tarafından 2005 yılında çıkardı. Kariyerine İyi bir başlangıç yapan Barem, dijital ortamlarda yayınladığı birkaç EP’den sonra Matthew Dear ve Loco Dice gibi ünlülerin çalıştığı bir label olan Minus Records ile anlaştı. Bu aşamadan sonra çok sayıda albüm çıkardı. Birbirini izleyen performanslara TimeWarp, Creamfields, Mutek, Tomorrowland gibi hatrı sayılır festivaller de eklenince, Barem artık adı dünya çapına yayılmış bir DJ haline geldi.

17 Şubat’ta Richy Ahmed Klein’da burn Enerji İçeceği desteğiyle elektronik müzikseverlerle buluşacak. Hot Creations plak şirketinin yetenek avcısı Richy Ahmed, DJ & prodüktörlük kariyerini de başarıyla sürdürüyor. Strictly Rhythm etiketiyle ‘Can’t You See’ EP’sini yayınlayan ve House müziği funk, disko, hip hop ile bir tencerede eriten Ahmed, İngiltere’nin en kayda değer yeteneklerinden biri.

22 Şubat’ta Flamme, burn Enerji İçeceği desteğiyle Dublin’li disko duayeni Magnier’i (House of Disco) ağırlayacak. The House of Disco’nun kurucusu olan Magnier, yıllarca biriktirdiği bilgi ve deneyimi disko ve house müziği harmanladığı canlı beatlerle birleştirerek çıtayı yükseltiyor.

24 Şubat’ta Ankara’da Kite International’da burn Energy Drink desteğiyle African Night gerçekleşecek. Afrika , Rnb ve Trap ritmlerinin bir araya geleceği Kite’da benzerlerine yurt dışında rastlanabilecek ‘college party’ ortamı müzikseverleri bekliyor

Reklamlar