2017 EMMY ÖDÜLLERİ’ne Aday Olan Ünlülerin Yorumları

Kasım ayının 17’sinde düzenlenecek olan ABD 2017 Emmy Ödül Töreni için ünlülerden açıklama üzerine açıklama geldi. Stephen Colbert tarafından sunulacak gece için adaylar açıklandı. 22 dalda aday gösterilen Westworld dikkatleri üzerine çekerken, yeni sezonu henüz yayınlanmadığı için Game of Thrones hiç bir dalda aday gösterilmedi. İşte aday gösterilen isimlerin ilk tepkileri…

Benedict Cumberbatch (Sherlock: The Lying Detective – Mini Dizi ve Film, En İyi Erkek Oyuncu)

“Bu kadar güzel yapımların olduğu bir senede aday olabilmek benim için bir onur. Bütün diğer aday arkadaşlarım kendi yapımlarının kazanması için yeterince çalıştı. Kendim ve dizi için daha mutlu olamazdım”

Evan Rachel Wood (Westworld – Drama , En İyi Kadın Oyuncu)

“Dolores’i oynayarak aday olduğum için çok heyecanlıyım. O, tasvir ettiğim en cesur ve karmaşık karakter. Westworld ekibinin bir parçası olmakran gurur duyuyorum, bu şimdiye kadar sahip olduğum en iyi iş”

Ellie Kemper (Unbreakable Kimmy Schmidt – Komedi, En İyi Kadın Oyuncu)

“Bu olağanüstü kadın grubuna dahil olmaktan gurur duyuyorum. Robert, Tina ve işimi çok zevkli hale getiren ekibimize minnettarım. Yaşa Rusya! Pardon Yaşa ABD diyecektim” şeklinde şaka yaptı.

Tituss Burgess (Unbreakable Kimmy Shmidt – Komedi, En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu)

“Bu şovun yıldızlarının hem kamera önünde hem de arkasında gösterdikleri yetenek, bütün sezon aklımı başımdan aldı. Eminim gelecek sezon da farklı olmayacak. Böyle inanılmaz bir ekip ve oyuncu kadrosuyla çalışmak benim için bir onur. Akadameyi teşekkürler, UKS ailesine teşekkürler ve Beyonce sana da teşekkür ederim”

Alexis Bledel (The Handmaid’s Tale – Drama , En İyi Konuk Kadın Oyuncu)

“Handmaid’s Tale’in bir parçası olmaktan dolayı çok minnettarım. Bu hikayeyi hayata geçiren inanılmaz sanatçıları ve harika bir yapım şirketleri var. Margaret Atwwod’dan esinlenerek Bruce Miller’ın hayata geçirdiği Ofglen karakterini oynamak benim için bir onurdu. Herkes için çok heyecanlıyım”

Jessica Lange (Feud- Mini Dizi ve Film, En İyi Kadın Oyuncu)

“Feud’un bir parçası olmak ve ikonik Joan Crawford’u canladırmak gerçekten heyecan verici. Gösterilen bu büyük ilgi, Joan ve Bette’nin öykülerini ekrana getirmek için gece gündüz demeden çalışan oyuncularımız ve ekibimiz adına çok büyük bir anlam taşıyor. Akademi’ye sürekli desteklerinden dolayı teşekkür ederiz. Ve korkusuz liderimiz Ryan, yine başardın”