İLKER AYRIK ile “10 NUMARA 5 YILDIZ” Başlıyor!

Sevilen sunucu İlker Ayrık, evlerimize artık çocuklarla birlikte konuk olacak ve onlara “Sahne artık sizin!” diyecek. Aile boyu eğlencenin beş yıldızlı yeni şov programı “İlker Ayrık’la 10 Numara 5 Yıldız”da; çocuklar yeteneklerini sergileyip eğlenceli sohbetler yaparken anne-babaları da tatlı bir rekabete tutuşacak. “İlker Ayrık’la 10 Numara 5 Yıldız” ilk bölümüyle 23 Temmuz Pazar akşamı FOX’ta başlıyor!

Ekranların en sevilen yüzlerinden, başarılı oyuncu ve sunucu İlker Ayrık’ın, yapımcılığını Pervasız Yapım’ın üstlendiği yeni projesi “İlker Ayrık’la 10 Numara 5 Yıldız” tüm aile üyelerini eğlenceli bir şov programı için ekran başına toplayacak.

Yaptıklarıyla evdekileri şaşırtan, okulda dikkat çeken, kendine hayran bırakan her çocuk yeteneğini ve tüm tatlılıklarını “İlker Ayrık’la 10 Numara 5 Yıldız”da gösterecek. Ama “İlker Ayrık’la 10 Numara 5 Yıldız” bir yarışma değil, burada her çocuk “On Numara!” Üstelik tek başlarına değil, ailelerin de bu programda yeri var: Çocukları anneleri mi daha iyi tanıyor, yoksa babaları mı?

İlker Ayrık’ın çocuklarla yapacağı güler yüzlü, eğlenceli ve bol kahkahalı sohbetle açılacak olan “İlker Ayrık’la 10 Numara 5 Yıldız”da; parmağında her şeyi çevirebilen çocuklar mı ararsınız, yanık sesiyle türkü söyleyeni mi, yoksa kendini bilime adayan dahi çocuklar mı? Aradığınız her türlü tatlılık, her türlü yetenek “İlker Ayrık’la 10 Numara 5 Yıldız” sahnesinde! Çocuklardan oluşan “5 Yıldız Jürisi” ise sahnede yerlerini alarak sempatik ve eğlenceli yorumlarıyla şova dahil olacaklar. Sonrasında ise anne ve baba arasında, hangisinin çocuğunu daha iyi tanıdığı üzerine tatlı bir rekabet başlayacak. Çocukları için birer hediye seçen anne ve babanın neşeli çekişmesi eğlenceye eğlence katacak. Bu çekişmenin kazanını da yine, tercih ettikleri ödülle stüdyodan uğurlanan çocuklar olacak.

Aile boyu eğlencenin beş yıldızlı şov programı “İlker Ayrık’la 10 Numara 5 Yıldız” için fox.com.tr adresinden başvurulabilir.

Yapımcılığını, 2015 yılında İlker Ayrık, Serhat Sarı ve M. Serdar Fırat tarafından kurulan Pervasız Yapım’ın üstlendiği “İlker Ayrık’la 10 Numara 5 Yıldız”; ilk bölümüyle 23 Temmuz 2017, Pazar akşamı saat 20.00’de FOX ekranlarında!