WE JAZZ BODRUM Teknede!

Hindi Zahra ve Karsu konserleriyle harika bir başlangıç yapan Bodrumluların yeni festivali We Jazz Bodrum müzik severlere bu sefer de denizin üstünde olağanüstü bir deneyim yaşatmaya hazırlanıyor!

25 Ağustos Cuma gününden itibaren her cuma saat 17.30’da Bodrum Limanı’ndan hareket edecek olan Şakir Başaran teknesinde muhteşem Akvaryum Koyu’nda denize girebilir, arkadaşlarınız ve yeni arkadaşlarınızla sohbet ederken gün batımını izleyebilirsiniz.

25 Ağustos akşamında güneş Sebastian Burneci’nin trompetiyle batacak!

Bu keyifli Bodrum akşamındaki etkinlikte tekne seyir halindeyken Romanyalı trompetçi Sebastian Burneci quarteti ile birlikte yer alacak. National Music Olimpics birincilik ödülü bulunan usta trompetçi, özgün Pink Floyd yorumlarından caz standardlarına varan zengin repertuarıyla dinleyenlere denizin ortasında eşsiz bir deneyim yaşatacak. Konseptiyle fark yaratan bu konser, Bodrum’un en sevilen etkinliklerinden biri olmaya aday!

We Jazz Bodrum’un teknede gerçekleşecek olan bu etkinliği Romen Kültür Ateşeliği, Karnaval Media Group ve Pegasus Havayolları tarafından destekleniyor.