Justin Timberlake’ten Yeni Single ve Video:FİLTHY

10 Grammy, 4 Emmy ödüllü sanatçı Justin Timberlake’in 4. stüdyo albümü
Man of the Woods” 2 Şubat’ta müzikseverlerle buluşuyor!

Dünyaca ünlü yıldız Justin Timberlake’in merakla beklenen yeni albümü “Man of the Woods” Sony Music etiketiyle yayımlandı. Albümden yayımlanan ilk şarkı Timberlake, Timberland ve Dania imzası taşıyan “Filthy” olurken, şarkının renkli ve fütüristik öğeler içeren video klibinin yönetmenliğini ise ünlü yönetmen Mark Romanek üstlendi. Benzersiz bir video klip için Romanek ile ikinci kez bir araya gelen sanatçı, klipte senaryo gereği son projesini sunan modern bir muciti canlandırdı.

“Man of the Woods” albümünde geleneksel Amerikan rock müziği ile birlikte çalıştığı The Neptunes, Timbaland, Chris Stapleton ve Alicia Keys’in modern etkilerini harmanlayan Justin Timberlake, aynı zamanda bu albümde eşi, oğlu ve doğduğu şehir Memphis’ten bugüne kadarki yolculuğunu hikayeleştirdi.

Söz ve içerik olarak bu zamana kadarki albümlerinden daha iddialı bir albüme imza atan Justin Timberlake, albüm yayınından iki gün sonra “Pepsi Super Bowl LII Halftime Show”da sahne alacak.

Dünya çapında 32 milyonu aşkın album satışı yakalayan yetenekli müzisyen ve aktör Justin Timberlake bugüne dek aldığı çok sayıda ödülle ve adaylıkla müzik dünyasında en çok saygı duyulan sanatçılardan biri haline geldi.

“Justified”, “FutureSex/LoveSounds” ve “The 20/20 Experience” albümleriyle çok sayıda başarıya imza atan Justin Timberlake, Billboard Hot 100 listesinde 1 numaraya yükselen 5 şarkının sahibi olurken, 2016 yılında Trolls filmi için yayınlanan “Can’t Stop the Feeling” şarkısıyla listelerin 1 numarasına yerleşerek 10. Grammy ödülünün de sahibi oldu.