THE WALKİNG DEAD 8. SEZON BOMBA GİBİ DÖNDÜ!

Sezon arası finalinden geri dönen The Walking Dead olaylara tam olarak kaldığı yerden ve tam gaz devam ediyor.

Gelecek hafta ekrana gelecek olan The Lost and the Plunderers isimli bölümden heyecan uyandıran bir tanıtım paylaşıldı. Önceden alıştığımız üzere bölüm özeti pek ipucu içermiyor. Aksine grupların yeniden bir araya geldiğinden bahsediliyor.Öte yandan Aaron ve Enid müttefik arayışı içine giriyor. Tanıtıma baktığımızda ise göze çarpan enteresan anlar oluyor.

Tanıtım Rick Grimes‘ın oğlu Carl tarafından yazılmış bir mektuba bakmasıyla başlıyor. Geçtiğimiz bölümde büyük bir kayıp veren Rick’in nasıl bir ruh haline gireceği ve bu mektubun onu nasıl etkileyeceği büyük bir merak konusu.

Rick oğlunun yasını tutarken işler Negan için de iyi gitmiyor. İçerideki güç mücadelesi can sıkıcı boyuta ulaşıyor. Durumun ne kadar kontrolden çıktığı ise Negan’ın “İşini yapacaksın!” diye haykırmasından net bir şekilde anlaşılıyor.

Tanıtım Rick’in telsizden “Seni öldüreceğim” demesiyle son buluyor. Onun bu sözleri Negan’a sarf ettiğini tahmin ediyoruz. Uzun zamandır savurduğu bu tehdidin ne zaman gerçeğe dönüşeceğini ise zaman gösterecek.

The Walking Dead 8. sezon 10. bölüm ile 4 Mart‘ta izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Sekizinci sezon bölümleri Amerika yayınından 24 saat sonra FX’te ekrana geliyor.

The Walking Dead 8. sezon 10. bölümün adı “The Lost and the Plunderers” olarak duyuruldu!