THE GARDENS OF BABYLON” İlk Kez İstanbul’da

Müziğin meditasyonla buluştuğu, Amsterdam menşeli dünayaca ünlü etkinlik serisi ‘The Gardens of Babylon!’ 21 Nisan Cumartesi gecesi şehrin en iyi gece kulüpleri Klein ve Flamme’de ilk kez İstanbullu müzikseverlerle buluşuyor.

Erken saatlerde meditasyon seanslarıyla başlayacak festival gibi gecede Timujin, Ali Kuru, Monality, Headwaters ve Heimat Klein’da; Holger Hecler, Geju ve Amentia ise Flamme’de setin başına geçerek müzikseverlere unutulmaz bir gece yaşatacak.

Dünyaca ünlü Dj’lerin hafızalara kazınan performanslarının ardından Klein ve Flamme, bu kez erken saatlerde kapılarını açarak 21 Nisan Cumartesi gecesi, Amsterdam menşeli ünlü etkinlik serisi “The Gardens of Babylon”a ev sahipliği yapıyor. Müziğin duygulara ve düşüncelere hitap ettiğini kanıtlayan etkinlik; her iki mekanda müzikal, görsel ve spiritüel detayları harmanlayarak müzikseverlere unutulmaz bir gece yaşatacak.

Spiritüel bir yolculuk

‘The Gardens of Babylon’, Babil Bahçeleri’nin güzelliğinden ilham alarak dünya çapında efsanevi geceler yaratan küresel bir oluşum. Gece boyunca müzikleriyle spiritüel bir bütünlük sunan DJ’ler özellikle çalacakları etnik setlerle, dinleyenleri kendileri ve çevresindekilerle farklı bir iletişime geçiriyor.

İstanbul’daki gecenin açılışı Villia De Koningh’ın meditasyonu ile başlayacak ve spiritüel duyguları ön plana çıkaracak müziklerle devam edecek. Sabaha dek sürecek etkinlik kapsamında her iki mekanda, kendine has tarzlarıyla fark yaratan yetenekli isimler peşe Timujin, Ali Kuru, Monality, Headwaters ve HeimatKlein’da; Holger Hecler, Geju ve Amentia ise Flamme’de setin başına geçecek.

Not:Generic Music ve Klein işbirliğiyle gerçekleşecek etkinlik biletleri Mobilet’te.