FIZY İSTANBUL MÜZİK HAFTASI Dolu Dolu

Popüler kültürün dünü, bugünü ve geleceğini mercek altına alacak fizy İstanbul Müzik Haftası; Atlantis Yapım, Zorlu Performans Sanatları Merkezi ve SM Production Group organizasyonuyla, fizy ana sponsorluğunda 18-23 Eylül 2018 tarihleri arasında ilk kez Zorlu PSM’de! MFÖ, Athena, Bülent Ortaçgil, Teoman, Şebnem Ferah, Kenan Doğulu, Selda Bağcan,Nil Karaibrahimgil, mor ve ötesi ve Gripin gibi yerli sahnenin efsane müzisyenlerini aynı sahnede buluşturan fizy İstanbul Müzik Haftası, müziğin genç yıldızlarından Kalben, Edis, Sena Şener, Alper Erözer gibi isimleri de sahnesine ekleyerek müzikseverlere unutulmaz bir Türk Pop Festivali deneyimi yaşatmaya hazırlanıyor.
Altı gün boyunca birbirinden farklı etkinliklere ev sahipliği yapacak fizy İstanbul Müzik Haftası, efsane müzisyenler ve genç sanatçıların performanslarının yanında paneller, söyleşiler, imza günleriyle Türkiye’nin ilk popüler kültür festivali olma özelliğini taşıyor.
Popüler kültür, Türk pop müziği ve yabancı sanatçıları aynı çatı altında buluşturan fizy İstanbul Müzik Haftası, müzikseverlere benzersiz bir hafta yaşatmaya hazırlanıyor. Sıra dışı performansların yanında,popüler kültür ve müziğin usta isimlerinin katılımıyla sanatın farklı yönlerinin ele alınacağı paneller, söyleşiler ve imza günleri fizy İstanbul Müzik Haftası’nda katılımcılara altı gün boyunca dopdolu bir program sunacak.

Sanatçılar ve alanında öncü konuşmacılar müziğin tüm başlıklarını masaya yatırılacak!

18-21 Eylül tarihleri arasında düzenlenecek heyecan verici fizy İstanbul Müzik Haftası’nda sanatçıların ve alanının öncü isimlerinin katılımıyla konsept paneller yapılacak. “Kent ve Müzik” başlığında Şehirde Caz, DJ’lik ve Elektronik Müzik, Türkiye’de Hip Hop Kültürü; “Teknoloji ve Müzik” başlığında 21. Yüzyılda Plak, Remiks Kültürü, Ölümsüz Müzik Klipleri; “Dünya ve Müzik” başlığında 90’lar, Müzikle Yaşayan Filmler, Klasik Müzik; “Endüstri ve Müzik” başlığında ise Marka-Celebrity İlişkisi, Jingle Değil Reklam Müziği ve Müzikte Sektör Bilinci gibi panellerle popüler kültür, müzik çerçevesinde mercek altına alınacak.

Her yaştan müziksevere hitap edecek yıldızlar ve genç sanatçıların performansları bu festivalde!

fizy İstanbul Müzik Haftası kapsamında 21-23 Eylül arasında gerçekleşecek Türk Pop Festivali’yle Alper Erözer, Athena, Ayhan Sicimoğlu, Baran Bayraktar, Bülent Ortaçgil, Ece Seçkin, Edis, Emre Altuğ, Gökcan Sanlıman, Gripin, Kalben, Kenan Doğulu, MFÖ, mor ve ötesi, Nil Karaibrahimgil, Ömür Gedik, Şebnem Ferah, Sena Şener, Selda Bağcan, Simge Sağın, Teoman ve Tuna Kiremitçi sahne alacak. Yerli sahnenin en sevilen isimlerinin yanında Norveçli söz ve beste yazarı, indie folk/pop sanatçısı Erlend Øye & La Comitiva ve Peter Kruder ve Richard Dorfmeister’ın ortak projesi Kruder & Dorfmeister, 25 Years Anniversary müzikseverlerle buluşacak.

18 Eylül Salı
MFÖ- Turkcell Sahnesi

19 Eylül Çarşamba
ERLEND ØYE & LA COMITIVA- Turkcell Platinum Sahnesi
AYHAN SİCİMOĞLU- Studio

20 Eylül Perşembe
BÜLENT ORTAÇGİL- Turkcell Platinum Sahnesi
KALBEN – Studio

21 Eylül 2018 Cuma
Ömür Gedik – Turkcell Platinum Sahnesi
Tuna Kiremitçi – Turkcell Platinum Sahnesi
Kruder & Dorfmeister, 25 Years Anniversary, After Party: DJ Style-ist – Studio
Baran Bayraktar – Festival Zone / Açıkhava
Emre Altuğ – Festival Zone / Açıkhava
Selda Bağcan – Festival Zone/ Açıkhava
Athena – Festival Zone/ Açıkhava

22 Eylül 2018 Cumartesi
mor ve ötesi – Turkcell Sahnesi Sahne Üstü Ayakta
Teoman – Turkcell Sahnesi Sahne Üstü Ayakta
Kruder & Dorfmeister, 25 Years Anniversary, After Party: DJ Style-ist – Studio
Ece Seçkin – Festival Zone/ Açıkhava
Nil Karaibrahimgil – Festival Zone/ Açıkhava
Kenan Doğulu – Festival Zone/ Açıkhava

23 Eylül 2018 Pazar
Sena Şener – Turkcell Sahnesi Sahne Üstü Ayakta
Gripin – Turkcell Sahnesi Sahne Üstü Ayakta
Şebnem Ferah – Turkcell Sahnesi Sahne Üstü Ayakta
Alper Erözer – Festival Zone/ Açıkhava
Gökcan Sanlıman – Festival Zone/ Açıkhava
Simge Sağın – Festival Zone/ Açıkhava
Edis – Festival Zone/ Açıkhava
Altı gün boyunca birbirinden farklı etkinliklere ev sahipliği yapacak fizy İstanbul Müzik Haftası’nın biletleri, biletix.com üzerinden satışta…

fizy İstanbul Müzik Haftası
Tarih: 18-23 Eylül 2018
Yer: Zorlu Performans Sanatları Merkezi, Çeşitli mekanlar