ZORLU CENTER “Zorlu Yeni Yıl Köyü” Aralık 2018 Konserleri Sürüyor!

Zorlu Center, 1-31 Aralık tarihleri arasında çok özel markaların birbirinden farklı hediye seçenekleri ve şık tasarımlarının yer aldığı Zorlu Yeni Yıl Köyü ile 7’den 70’e herkesi alışverişe, Defne Samyeli & İskender Paydaş, Emir Ersoy Project, Can Bonomo ve Evrencan Gündüz konserleri ile eğlenceye davet ediyor.

Birbirinden eğlenceli etkinliklerle yeni yıl coşkusunu tüm İstanbul’a yaşatan Zorlu Yeni Yıl Köyü, 1-31 Aralık tarihleri arasında bu yıl beşinci kez Zorlu’da kuruluyor. Zorlu Yılbaşı Festivali kapsamında kurulan, Türkiye’nin ilk yeni yıl köyü olarak bilinen Zorlu Yeni Yıl Köyü hem yetişkinler hem de minik ziyaretçilere özel rengarenk etkinliklere ev sahipliği yapıyor. 35 alışveriş kulübesindeki çok özel markaların birbirinden farklı hediye seçenekleri ve şık tasarımları, herkese ve her zevke uygun binlerce hediye alternatifi sunuyor. Eğlencenin bir an olsun dinmeyeceği Zorlu Yeni Yıl Köyü, 7’den 70’e herkesi alışveriş, eğlence ve yeni yıl coşkusuyla buluşmaya davet ediyor.

Defne Samyeli, İskender Paydaş, Can Bonomo, Evrencan Gündüz ve Emir Ersoy Project konserleri ile eğlence Zorlu’da doruğa çıkacak.

Zorlu Center Meydan Katı Park alanı, Aralık ayı boyunca ünlü isimleri ağırlamaya devam edecek. Defne Samyeli & İskender Paydaş, Emir Ersoy Project, Can Bonomo, Evrencan Gündüz ve üniversite konserleri ile Zorlu Center misafirleri keyifli anlar yaşayacak.

Zorlu Yeni Yıl Konseleri herkesin ücretsiz katılımına açık olacaktır.
Zorlu Center Aralık Ayı Konser Programı:

21 Aralık Cuma Saat: 17:00 – Aynasızlar – Boğaziçi Üniversitesi/ Bipos- Galatasaray Üniversitesi
21 Aralık CumaSaat: 19:00 – Emir Ersoy Project
22 Aralık Cumartesi Saat: 17:00 Bant / Oğuzhan Şahin- Yıldız Teknik Üniversitesi
22 Aralık Cumartesi Saat: 19:00 – Defne Samyeli & İskender Paydaş
23 AralıkPazar Saat: 15:00 – Jetlag- Bahçeşehir Üniversitesi / 163- Yıldız Teknik Üniversitesi
23 Aralık Pazar Saat: 17:00 – Evrencan Gündüz
23 Aralık Pazar Saat: 19:00 – Can Bonomo