ISTANBUL FRINGE FESTIVAL Açılış Gösterisi: “Wreck – Insiemi Irreali Company (Belgium)

Istanbul Fringe Festival, Türkiye’den ve dünyadan 20 ekibin tiyatro, dans ve performans disiplinlerinde üretilen alternatif işlerini İstanbul’da, 14 farklı sahnede ağırlayacak. Festival’in açılış gösterisi ise 17 Eylül 2019’da Sakıp Sabancı Müzesi’nde!

“WRECK – Soyu Tükenmişler Listesi” hareket, ses ve görsel sanatları bir araya getiren disiplinlerarası bir performans. Kocaman, siyah, havayla şişirilmiş yastık gibi yumuşak bir plastik, boşlukta hareket eder. Tıpkı bir avcı gibi. Bu soyut objenin çağrışımsal bir gücü var: insanları yutup tükürdüğü için Leviathanların bir alegorisi, denizaltındaki efsanevi canavarlar, kapitalizmin metaforu veya insanlık koşulları gibi düşünülebilir. Kavramsal katmanları sayesinde izleyenlerin çağrışımlarını çeşitlendiren ve hayal gücünü zorlayan bir etkiye sahip.

2. Erken Dönem Biletler Satışta!

Yeni ve dinamik olanı kültür ve sanat yoluyla arayan, katılımcılarını yaratıcı bir atmosfere çağıran, Istanbul Fringe Festival’in 2. erken dönem biletleri 15 Ağustos 2019’a kadar tiyatrolar.com.tr’de satışta olacak.

Aşağıdaki linkten festivaldeki gösterilerin detaylı bilgilerini inceleyebilir, tekli ve kombine erken dönem bilet opsiyonlarına ulaşabilir ve kendi festival planınızı şimdiden oluşturabilirsiniz!