BARIŞ İÇİN MÜZİK ORKESTRASI Enka Sahnesi’nde

Kültür sanatın daimi destekçisi ENKA, 31. Açıkhava Buluşmaları ile sahnesinde birbirinden farklı sanatçılara ve sanat dallarına yer vermeye devam ediyor. Etkinlik programının sıradaki konuğu, heyecanını ve hevesini müzik ile birleştirmiş gençlerden oluşan “Barış için Müzik Orkestrası” olacak.

Müziği daha fazla çocuğa ulaştırma amacıyla çalışan “Barış için Müzik Orkestrası”, 27 Ağustos Salı günü saat 16.00’da dinleyicileri ile bir araya gelecek. Gençlerin hem kendileri hem de toplum adına olumlu dönüşümler yaratmalarına olanak sağlayan Barış için Müzik Orkestrası, 5-16 yaş arasındaki çocukların ücretsiz izleyebileceği konserde, umut dolu kalpleri ile ENKA sahnesini aydınlatacak.

31. Yıl ENKA Kültür Sanat Açıkhava Buluşmaları’nın, 4 Eylül’e kadar devam edecek etkinlik programı için facebook.com/enkakultur, instagram.com/enkakultur ve twitter.com/enkakultur adreslerini takip edebilirsiniz. Etkinlik biletlerine ise; Biletix.com, Biletix satış gişeleri, Çağrı Merkezi ve ENKA Kültür Sanat Gişesi’nden ulaşabilirsiniz.