22 KASIM HAFTASI CİNEMAXIMUM VİZYON Filmleri!

Kasım ayında birbirinden farklı filmlere ev sahipliği yapacak Cinemaximum, 22 Kasım haftası merak edilen filmleri sinemaseverlerle buluşturuyor.

Vizyonda yer alan filmlerin yanı sıra Enkanto: Sihirli Dünya (Encarto), Gucci Ailesi (House of Gucci), İntikam Vakti (Wrath of Man), Aylak Takımı, My Hero Academia The Movie: World Heroes’ Mission, Sen Ben Lenin, Şeytanın Bilinmeyen Hikayesi (The Good Things Devils Do), İstanbul Bahçesi (Stambul Garden), Aslan Yürek (The Lion) ve Azra filmleri vizyonda sinemaseverlerin beğenisine sunuluyor.

Pek çok filmi dünyayla birlikte vizyonlara getiren Cinemaximum, her zaman olduğu gibi 22 Kasım haftasında da farklı türlerden yerli ve yabancı yapımları sinemaseverlerin beğenisine sunuyor.

Animasyondan gerilime, komediden dram ve korkuya kadar pek çok yapımın vizyonda olacağı 22 Kasım haftası sinemaseverler yerli ve yabancı farklı filmlerle büyülü dünyaların kapılarını aralayacak. Enkanto: Sihirli Dünya (Encarto), Gucci Ailesi (House of Gucci), İntikam Vakti (Wrath of Man), Aylak Takımı, My Hero Academia The Movie: World Heroes’ Mission, Sen Ben Lenin, Şeytanın Bilinmeyen Hikayesi (The Good Things Devils Do), İstanbul Bahçesi (Stambul Garden), Aslan Yürek (The Lion) ve Azra filmlerinin vizyonda olacağı 22 Kasım haftasının vizyon programı ve detayları cinemaximum.com.tr üzerinden takip edilebiliyor.

22 Kasım haftası vizyonun öne çıkanları

Animasyon tutkunlarını ve çocukları sinemaya çekecek Enkanto: Sihirli Dünya (Encarto), Enkanto adı verilen göz kamaştırıcı ve büyüleyici bir yerde yaşayan olağanüstü bir ailenin, Madrigallerin, hikâyesini anlatıyor. Mirabel dışında herkesin sihirli bir hediyeyle kutsandığı yerde, işler karışınca ailenin tek umudu Mirabel olacaktır.

Al Pacino, Adam Driver, Salma Hayek ve Lady Gaga gibi isimleri aynı filmde buluşturan Gucci Ailesi (House of Gucci), Maurizio Gucci cinayetinin perde arkasında yaşananları konu ediyor. Moda evi Gucci’nin kurucusu Guccio Gucci’nin torunu olan Maurizio Gucci’nin hayatına odaklanılan filmde, 1995 yılında öldürülen Maurizio Gucci’nin cinayetine ve sonrasında yaşananlara odaklanıyor.

Jason Statham’ın başrolünde yer aldığı İntikam Vakti (Wrath of Man), yönetmen Guy Rithie ile Jason Statham’ı yeniden bir araya getiriyor. Filmde, çocuğun katilini bulabilmek için büyük meblağlarda nakit para taşımacılığı yapan bir firmada güvenlik olarak işe başlayan gizemli bir adamın kişisel intikam mücadelesini anlatılıyor.

Yerli gençlik komedi filmi Aylak Takımı, bir kampüste yanlış giden bir deney sonucu ortaya çıkan zombi salgınını anlatıyor. Can Sarcan’ın yönetmen koltuğunda oturduğu filmde Tuna Arman, Mert Topuz ve Zeynep Batur gibi isimler rol alıyor.

Dram türünde izleyicilerin beğenisine sunulan Sen Ben Lenin, Tufan Taştan yönetmenliğinde ve güçlü oyuncu kadrosuyla vizyona geliyor. Film, uzun yıllar boyunca Akçakoca kasaba meydanına dikilmesi istenen fakat bürokratik izinlerin çıkmaması sonucu bir depoda saklanan Lenin’in büstünün hikâyesini alternatif bir gerçeklik sunarak ele alıyor.

Anime tutkunlarının merakla beklediği My Hero Academia anime serisinin üçüncü filmi My Hero Academia The Movie: World Heroes’ Mission, şehri ve insanları tehlikeye atan yeni ve gizemli bir tehditle mücadele içerisindeki Deku ve profesyonel süper kahraman ekibinin hikâyesini anlatıyor.

CGV Mars Cinema Group Hakkında:

CGV Mars Cinema Group, Türkiye’de sinema sektörü ile ilgili sonsuz potansiyel beklentisiyle 2016 yılında CGV ve Mars’ın bir araya gelerek aile olmasıyla Türkiye’de sinema izleyicisine üstün hizmet kalitesiyle sinema keyfi sunmak için çalışmalarını sürdürmektedir. 4DX, Starium, ScreenX, IMAX gibi gibi ileri düzey film teknolojilerini Türkiye ile ilk buluşturan şirket olan CGV Mars Cinema Group, konforlu, özelleştirilmiş koltuklarının yer aldığı Gold Class ve Tempur salonları ile de farkını ortaya koymaktadır. Cinemaximum salonları ile dünya standartlarındaki teknolojiyi; konfor, ergonomi ve üstün hizmet anlayışı ile birleştiren CGV Mars Cinema Group, sunduğu avantajlı kampanyalar ve CGV Cinema Club ile sinema keyfini herkesle buluşturmayı hedeflemektedir. CGV Mars Cinema Group Türkiye genelinde 100 lokasyonu, 840 salonu ve 112.611 koltuk sayısı ile Türk film severlere hizmet sunmaktadır.