BU CUMA VİZYON FİLMLERİ! (8 Temmuz 2022)

Birbirinden farklı filmlere ev sahipliği yapan Cinemaximum, sinemaseverleri 8 Temmuz Cuma günü vizyona girecek yeni filmlerle buluşturuyor. Vizyonda yer alan filmlerin yanı sıra Thor: Aşk ve Gök Gürültüsü (Thor: Love and Thunder), Kan Kokusu (Shark Bait), Çirkin Şansı, Asmoday: Cin’ur Racim ve Hayvanlar (Animals) filmleri sinemaseverlerin beğenisine sunuluyor.

Pek çok filmi dünyayla birlikte vizyona getiren Cinemaximum, her zaman olduğu gibi bu Cuma da birbirinden farklı türde yerli ve yabancı filmleri vizyona getiriyor. Aksiyondan fantastiğe, komediden gerilime ve korkuya önemli yapımların vizyonda olacağı Cuma günü, sinemaseverler sinemanın büyülü dünyasıyla buluşacak. Thor: Aşk ve Gök Gürültüsü (Thor: Love and Thunder), Kan Kokusu (Shark Bait), Çirkin Şansı, Asmoday: Cin’ur Racim ve Hayvanlar (Animals) filmlerinin vizyona gireceği 8 Temmuz Cuma gününün vizyon programı ve detayları cinemaximum.com.tr üzerinden takip edilebiliyor.

8 Temmuz Cuma günü vizyonunun öne çıkanları

• İskandinav mitolojisi denilince ilk akla gelen Thor efsanesi, Thor: Aşk ve Gök Gürültüsü (Thor: Love and Thunder) filmiyle vizyona giriyor. Avengers: Endgame sonrası Thor’un yaşadıklarıyla başlayacak olan film, yıllar sonra karşılaştığı ve artık Mighty Thor olduğunu öğrendiği Jane Foster ile birlikte tüm tanrıları yok etmeye ant içmiş Gorr the God Butcher’a karşı mücadele veren Thor’un hikâyesini anlatıyor.

• James Nunn yönetmenliğinde vizyona girecek Kan Kokusu (Shark Bait), gerilim tutkunlarını sinemalara çekecek. Film, Meksika’da bahar tatilinin tadını çıkarmak isteyen bir grup gencin başlarından geçen talihsiz olaylar sonucu köpekbalığı ile yüzleşmelerini anlatıyor.

• Komedi tutkunlarını yakından ilgilendiren Çirkin Şansı, Bilal Kalyoncu yönetmenliğinde, Eylül Öztürk ve Halil İbrahim Göker oyuncu kadrosuyla vizyona giriyor. Film, Çingene mahallesinde büyümüş çiçek satarak geçimini sağlayan Pembe’nin kaza sonucu ölmesi ve arafta kalmasıyla dünyaya yeniden gönderilmesi ve yeni hayatında başına gelenleri konu ediniyor.

• Rotin Engin Tutuş’un yönetmen koltuğunda oturduğu korku filmi Asmoday: Cin’ur Racim, ünlü olmaya çalışan sosyal medya fenomenlerinin başlarından geçen talihsiz bir o kadar da korkunç olayları anlatıyor.

• Başka Sinema’nın çarpıcı filmlerinden Hayvanlar (Animals), 35 yaşındaki Brahim’in hikayesini anlatıyor. Film, gay olduğunu açıklamak için annesinin doğum günü partisini fırsat bilen Brahim’in hayal kırıklığı yaşaması sonucu hayatını sonsuza dek paramparça etmesi anlatılıyor.

CGV Mars Cinema Group Hakkında:

CGV Mars Cinema Group, Türkiye’de sinema sektörü ile ilgili sonsuz potansiyel beklentisiyle 2016 yılında CGV ve Mars’ın bir araya gelerek aile olmasıyla Türkiye’de sinema izleyicisine üstün hizmet kalitesiyle sinema keyfi sunmak için çalışmalarını sürdürmektedir. 4DX, Starium, ScreenX, IMAX gibi gibi ileri düzey film teknolojilerini Türkiye ile ilk buluşturan şirket olan CGV Mars Cinema Group, konforlu, özelleştirilmiş koltuklarının yer aldığı Gold Class ve Tempur salonları ile de farkını ortaya koymaktadır. Cinemaximum salonları ile dünya standartlarındaki teknolojiyi; konfor, ergonomi ve üstün hizmet anlayışı ile birleştiren CGV Mars Cinema Group, sunduğu avantajlı kampanyalar ve CGV Cinema Club ile sinema keyfini herkesle buluşturmayı hedeflemektedir. CGV Mars Cinema Group Türkiye genelinde 98 lokasyonu, 826 salonu ve 109.792 koltuk sayısı ile Türk film severlere hizmet sunmaktadır.