CUMA VİZYON FİLMLERİ BELLİ OLDU! (28 EKİM 2022)

Birbirinden farklı filmlere ev sahipliği yapan Paribu Cineverse, sinemaseverleri 28 Ekim Cuma günü vizyona girecek yeni filmlerle buluşturuyor. Vizyonda yer alan filmlerin yanı sıra Katil Kim (Bodies Bodies Bodies), Aya Sihirli Yolculuk (Moonbound), Şeytan Kapanı (Prey for the Devil), Emily, Hüzün Üçgeni (Triangle of Sadness) ve Bebek Servisi (Broker) filmleri sinemaseverlerin beğenisine sunuluyor.

Pek çok filmi dünyayla birlikte vizyona getiren Paribu Cineverse, bu Cuma da birbirinden farklı türde yerli ve yabancı filmleri vizyona getiriyor. Aksiyondan komediye, dramdan animasyona, gerilimden korkuya önemli yapımların vizyonda olacağı Cuma günü, sinemaseverlere farklı dünyaların kapılarını aralayacak. Katil Kim (Bodies Bodies Bodies), Aya Sihirli Yolculuk (Moonbound), Şeytan Kapanı (Prey for the Devil), Emily, Hüzün Üçgeni (Triangle of Sadness) ve Bebek Servisi (Broker) filmlerinin vizyona gireceği 28 Ekim Cuma gününün vizyon programı ve detayları http://www.paribucineverse.com üzerinden takip edilebiliyor.

28 Ekim Cuma günü vizyonunun öne çıkanları

Korku filmi sevenlerin beğenisini kazanacak Katil Kim (Bodies Bodies Bodies), yirmili yaşlardaki bir grup zengin gencin başından geçenleri anlatıyor. Gençler, şehirden uzak bir evde, yaklaşan kasırga sırasında eğlenecekleri bir parti planlıyorlar. Fakat partide oynanan bir oyun beklenenden oldukça farklı şekilde ilerliyor. Film, birbirini arkadan bıçaklamaya, sahte arkadaşlıklara ve bir partinin yanlış gidişine yeni ve eğlenceli bir bakış sunuyor.

Çocukları ve animasyon tutkunlarının ilgisini çekecek 85 dakikalık bir animasyon olan Aya Sihirli Yolculuk (Moonbound), küçük kardeşi ay adamı tarafından kaçırılan Peter’ın hikayesini anlatıyor. Peter, kardeşi Anne’yi kurtarmak için sihirli bir yolculuğa çıkacaktır fakat Uyku Persi, Anne’in nerede olduğunu bulmanın tek yolunun, Gece Perisi’nin kalesinde düzenlenen yemeğine katılmaktan geçtiğini söylüyor.

Daniel Stamm’ın yönetmenliğini yaptığı korku filmi Şeytan Kapanı (Prey for the Devil), 25 yaşındaki rahibe Ann’ın hikayesini anlatıyor. Geçmişte annesine musallat olan ve gençliği boyunca kaçtığı şeytanla yeniden yüzleşmek zorunda kalan Ann, Vatikan tarafından Amerika ile dünyanın farklı ülkelerinde açılan ve şeytani güçlerle mücadele eden bir okulda gözlemci oluyor.

Sex Education’ın yıldızı Emma Mackey’in dünyanın en ünlü klasiklerinden Uğultulu Tepeler’in yazarı Emily Brontë’ye hayat verdiği dram filmi Emily, dünya tarafından fikrini söylememesi, düşüncelerini, duygularını ve hayallerini paylaşmaması beklenen Emily Brontë’nin hikayesini anlatıyor. Sessiz kalmak ve başkalarının isteklerini yerine getirmekle ilgilenmeyen Emily, izleyicilere tüm bunların nedenini gösteriyor. Filmin yönetmen koltuğunda ise Frances O’connor oturuyor.

Ruben Östlund’in yönettiği komedi filmi Hüzün Üçgeni (Triangle of Sadness), manken bir çiftin, bir grup milyarderin olduğu gemi tatiline dahil olmasını anlatıyor. Zenginlik ve şatafatın eksik olmadığı gemide yolcuların büyük fırtına vurgunundan, korsan baskınına kadar başlarına gelmeyen kalmıyor. Yolculuğun sonu ise hiyerarşinin ve sınıfsal rollerin tekrar yazıldığı bir hayatta kalma oyununa dönüşüyor.

Hirokazu Koreeda tarafından yönetilen Güney Kore yapımı bir dram filmi olan Bebek Servisi (Broker), borçlarıyla boğuşan Sanghyeon ve insanların anonim şekilde çocuklarını terk ettikleri bir tesiste çalışan Dongsu’nun hayatlarını anlatıyor. İkili yağmurlu bir günde terk edilen Woosung adında bir bebeği, iyi bir fiyata satmak için çalıyorlar. Tüm bunlar olurken, dedektifler onları iş üstünde yakalamak için izlemektedirler.

CGV Mars CinemaGroup Hakkında:

CGV Mars Cinema Group, Türkiye’de sinema sektörü ile ilgili sonsuz potansiyel beklentisiyle 2016 yılında CGV ve Mars’ın bir araya gelerek aile olmasıyla Türkiye’de sinema izleyicisine üstün hizmet kalitesiyle sinema keyfi sunmak için çalışmalarını sürdürmektedir. 4DX, Starium, ScreenX, IMAX gibi ileri düzey film teknolojilerini Türkiye ile ilk buluşturan şirket olan CGV Mars Cinema Group, konforlu, özelleştirilmiş koltuklarının yer aldığı Gold Class ve Tempur salonları ile de farkını ortaya koymaktadır. Paribu Cineverse salonları ile dünya standartlarındaki teknolojiyi; konfor, ergonomi ve üstün hizmet anlayışı ile birleştiren CGV Mars Cinema Group, sunduğu avantajlı kampanyalar ve CGV Cinema Club ile sinema keyfini herkesle buluşturmayı hedeflemektedir. CGV Mars Cinema Group Türkiye genelinde 30 şehirde, 90 sinema işletmesi ve 778 salon sayısı ile sinemaseverlere hizmet sunan, Türkiye’nin en büyük sinema zinciridir.