İÇİMDEKİ SES” 30 OCAKTA SİNEMALARDA!

Engin Günaydın’ın senaryosuna imza attığı ve başrolünde oynadığı komik film “İçimdeki Ses”in vizyon tarihi ertelendi! Günaydın’ın ilk komedi filmi, Barakuda Film yapımı “İçimdeki Ses”; 30 Ocak 2015’te sinemaseverleri güldürmek için geliyor!

Icimdeki Ses- Genel (5)

Türkiye’nin en yetenekli oyuncularından Engin Günaydın’ın ilk komedi filmi “İçimdeki Ses”in senaryosu da Günaydın’ın imzasını taşıyor. Filmin zengin ve eğlenceli oyuncu kadrosunda Günaydın’ın yanı sıra Leyla Tuğutlu, Füsun Demirel, Ersin Korkut, Onur Buldu ve Hamdi Kahraman rol alıyor. Kendi dünyasında yaşayan, özgüveni yetersiz bir yazarken, güzel ve zengin Ayşıl’ın kendisine aşık olmasıyla şaşkına dönen Selim’in iç sesiyle renklenen komik dünyasını anlatan “İçimdeki Ses”; hikayesi ve diyaloglarıyla sinema izleyicisine özlediği komediyi sunmaya hazırlanıyor. Çekimleri Eylül 2014’te tamamlanan filmin yönetmenliğini Çağrı Bayrak, yapımcılığını ise Barakuda Film üstleniyor.

Icimdeki Ses- Genel (2)

Selim (Engin Günaydın); yalnızlıktan kurtulmak için son çare olarak umreden yeni dönmüş annesiyle birlikte yaşamaya karar verir. Selim’in, spor salonunda yaptığı bir sakarlık, hayal bile edemeyeceği kadar güzel ve zengin olan Ayşıl’la (Leyla Tuğutlu) tanışmasına sebep olur. Selim’e aşık olan Ayşıl, Selim’in annesi Mehpare’nin (Füsun Demirel) gözüne girmek için Mehpare ve tayfasıyla, komik ve eğlenceli bir yolculuğa çıkar.

Yapımcılığını, “Vay Arkadaş”, “Galip Derviş”, “Guruldayan Kalpler” gibi projelere imza atan Barakuda Film’in üstlendiği “İçimdeki Ses”; 30 Ocak 2015, Cuma günü vizyona girecek.

Bilgi için: barakudafilm.com
icimdekisesfilmi.com
facebook.com/icimdekisesfilm
twitter.com/icimdekisesfilm
instagram.com/icimdekisesfilm