KEŞFEDİLMEYEN HİKAYELER, TEB ÖZELDE SANATSEVERLERİ BEKLİYOR!

Sözlü ve yazınsal olarak anlatılmayan, ancak resmedilebilen hikayelere işaret eden, Art50’nin “Anlatılmayan Hikayeler” sergisi; keşfedilmeyi bekleyen hikayeleri görünür kılıyor! Sanata kesintisiz desteğini sürdüren TEB Özel Bankacılık’ın Etiler’deki binasında geçtiğimiz hafta ziyarete açılan sergide; 5 genç kadın sanatçının eserleri sanatseverleri bekliyor.

Köklü geçmişine yakışan özel seçimlerle kültür-sanata destek vermeyi sürdüren TEB Özel; sanatçıyı ve sanatını, müşterileriyle buluşturma hedefiyle çalışmalarına devam ediyor.

TEB Özel, sanatçı, koleksiyoner ve sanatseverleri aynı çatı altında buluşturan çağdaş sanat platformu Art50’nin “Anlatılmayan Hikayeler” başlıklı resim sergisine ev sahipliği yapıyor. Art50; TEB Özel tarafından desteklenen “Anlatılmayan Hikayeler” sergisiyle, koleksiyonunda yer alan eserleri bu kez birebir olarak sanat meraklılarıyla buluşturuyor.

Özellikle genç sanatçıları desteklemeyi hedefleyen TEB Özel’in Etiler’deki binasında, 10 Aralık Çarşamba günü açılan sergide; Art50 sanatçılarından Ayşegül Karakaş, Begüm Mütevellioğlu, Melike Kılıç, Lale Delibaş ve Güliz Baydemir’in eserleri yer alıyor. Sözlü ve yazınsal olarak anlatılmayan, ancak resmedilebilen hikayelere işaret eden “Anlatılmayan Hikayeler” sergisi; günlük hayatın temposunda gözden kaçan öyküleri, gerçekliğin baskısında unutulan masalları ve keşfedilmeyi bekleyen nice hikayeleri görünür kılmayı amaçlıyor. “Anlatılmayan Hikayeler”de; yükselen beş kadın sanatçının, her birinin kendine özgü tarzıyla saklı hikayeleri resmettiği eserleri sanatseverleri bekliyor.

“Anlatılmayan Hikayeler” sergisi; 31 Ocak 2015 tarihine kadar, hafta içi her gün çalışma saatleri içinde TEB Özel Etiler Binası’nda sanatseverlerin ziyaretine açık.

Sergi ile ilgili bilgi için: TEB Özel Bankacılık
Nispetiye Cad. Dilhayat Sok.
No: 8 Etiler/İSTANBUL

Eser ve sanatçılarla ilgili bilgi için: Art50.net – info@art50.net
Asmalı Mescit Mah.
Jurnal Sok. Jurnal Apt.
No:8/1 Beyoğlu/İstanbul
Tel: 0212 244 26 50

anlatilmayan_hikayeler_1417484444