CLAUDIO CINELLI”nin “Mani d’Opera” adlı oyunu ÖzdilekPark İstanbul AVMde!

18. Uluslararası İstanbul Kukla Festivali çerçevesinde İtalyan Kukla Sanatçısı “CLAUDIO CINELLI”nin “Mani d’Opera” adlı oyunu ÖzdilekPark İstanbul AVM’de…

İtalyan Kukla Sanatçısı meşhur Claudio Cinelli’nin “Mani d’Opera” adlı kukla oyunu, 16 Ekim 2015 Cuma günü saat 15.00 – 17.00 arasında İstanbul Levent’teki ÖzdilekPark İstanbul AVM’de özel konuklar ve AVM ziyaretçileriyle buluşuyor.

ÖzdilekPark İstanbul AVM Yönetimi, İstanbul Karagöz Kukla Vakfı ve Beze Group’un ortaklaşa organize ettiği “Mani d’Opera” adlı kukla gösterisine avm yatırımcıları, yöneticileri, marka yöneticileri, kiracılar, özel konuklar yanında bazı STK temsilcilerininin ve İtalyan misyon temsilcilerinin de katılımı beklenmektedir.

Ayrıca, 16 Ekim 2015 Cuma günü saat 15.00 – 17.00 arasındaki bu gösteriye ev sahipliği yapacak ÖzdilekPark İstanbul AVM Yönetimi; “Sosyal Sorumluluk” anlayışıyla civardaki bazı bedensel engelli gençlerin de gösteriye katılımına imkan sağlamaya karar verdi. Bu grupları destekleyen özel STK’lar ile işbirliği de yapılmaktadır.

Gösteri sonrası bir “Plaket Töreni” de yapılacaktır.

ÖzdilekPark İstanbul AVM Yönetimi; “Bu yıl gerçekleştirilmekte olan 18. Uluslararası İstanbul Kukla Festivali’ne destek vermekten mutluluk duyuyoruz.” diyor.

PROGRAM

16 Ekim 2015 Cuma / Saat 15.00 – 17.00
* 15.00 ​Karşılama
* 15.30 ​Gösteri – Claudio Cinelli “Mani d’Opera”
Plaket Töreni
* 17.00 ​ÖzdilekPark İstanbul AVM Turu

Oyun Bilgisi:

Claudio Cinelli – Mani d’Opera (Opera’nın Elleri):

Opera’nın elleri dünyanın en tanınmış kukla sanatçılarından Claudio Cinelli İstanbullu kuklaseverlerin yakından tandığı bir usta. Bu yıl Mani d’Opera ve Screch adlı oyunlarıyla festivale katılan Cinelli bir kez daha muhteşem solo performansıyla izleyicileri büyülemeye hazırlanıyor. Farklı kukla tekniklerini harmanladığı gösterileriyle Cinelli, her yaştan izleyiciyi eğlenceli ve romantik bir maceraya davet ediyor. Gelip gelmemek size kalmış.