SİNEMALARDA BU HAFTA! (8 – 14 OCAK 2016)

Yeni yıl birbirinden güzel filmlerle geldi, bu hafta vizyonda 6 film var. Yerli filmler bir hafta ara vermiş görünüyor, bu arada biz elimizdekilere bakalım:

Jennifer Lawrence, Robert De Niro, Bradley Cooper, Edgar Ramirez, Isabella Rossellini’li kadrosuyla iddialı bir yapım olan Joy, aile, sadakat ve aşka meydan okuyan bir kızın filmi. Gerçek bir hikayeye dayanan, Adam Mckay’in yönettiği Büyük Açık filminde ise Brad Pitt, Christian Bale, Karen Gillan, Selena Gomez, Ryan Gosling, Marisa Tomei rol alıyor.

Rocky efsanesi bitti mi sandınız? Sylvester Stallone, Maria Breyman, Michael B. Jordan, Wood Harris’li Creed: Efsanenin Doğuşu bizi ringe çağırıyor, acı yok! Quentin Tarantino’nun merakla beklenen son filmi The Hateful Eight, Samuel L. Jackson, Kurt Russell, Jennifer Jason Leigh, Walton Goggins, Tim Roth, Michael Madsen ve Bruce Dern gibi yıldız oyuncuları bir araya getiren bir western. Bir Fransız komedisi olan Amman Hocam iki filmlik bir serinin ilki. Haftanın animasyonu ise Sevimli Tilki… İyi seyirler.

Reklamlar