MARBLE SOUNDS SALONDA

2007 Belçika çıkışlı deneysel indie ve post-rock grubu Marble Sounds, 16 Ocak Cumartesi gecesi 22.30’da Salon sahnesinde.

Adını grubun gitaristi Gianni’nin, yıllar önce yazdığı bir şarkıda kullandığı “marble sounds” benzetmesinden alan grup, ilk EP’leri A Paintingor a Spill’den sonra yayımladıkları albümleri Nice is Good ile müzik otoritelerinden övgüler aldı. Albüm isminin Eternal Sunshine of the Spotless Mind filminde geçen bir replikten geldiğini belirten grup, üçüncü albümleri Dear Me, Look Up’ta birden fazla türü ve duyguyu kendilerine özgü melodilerde harmanlayarak takipçilerine sundu. Daha önce Why?, HRSTA gibi gruplarla birlikte çalışan Marble Sounds, geçtiğimiz beş yılda Belçika pop müziğinin gözbebeği olmayı başardı.

Marble Sounds, Pieter Van Dessel (gitar, klavye,vokal), Frederik Bastiaensen (bas gitar), Johan De Coster (bateri), Gianni Marzo (gitar, vokal) ve Christophe Vandewoude’dan (rhodes, vokal) oluşuyor.

Bilet Bilgileri

Etkinliklerin biletleri, Biletix satış kanalları ve hizmet bedeli olmadan İKSV ana gişeden temin edilebilir. İKSV ana gişesi pazar günleri hariç her gün 10.00-18.00 saatleri arasında açıktır. Ayrıca Salon etkinliklerinde VodafoneRed ve VodafoneFreeZone üyelerine bir bilet alana ikinci bilet hediye.

Lale Kart sahipleri %25’e varan indirimlerden yararlanıyor. Şimdi Lale Kart’ın en genç kategorisi Mavi Lale Kart’a üye olarak siz de İKSV’yi destekleyebilir, tüm Salon İKSV etkinliklerinde %10 indirimden yararlanabilirsiniz. Mavi Lale Kart yalnızca 50 TL. Ayrıntılı bilgi için: lalekart.org

Master Card da Salon etkinliklerine katkı sağlayan kurumlar arasında yer alıyor.

Salon hakkında ayrıntılı bilgi için: saloniksv.com

Reklamlar