AYHAN SİCİMOĞLU 28 Yıl Sonra Sinemalarda

Başarılı müzisyen, gezgin, radyocu ve TV programcısı Ayhan Sicimoğlu, uzun bir aradan sonra sinemaya karizmasıyla adım attı! Yozgatlı ‘değişik’ bir ailenin Taksim macerası “Kaçma Birader” filmine konuk olan Sicimoğlu, asil mafya babası rolüyle korku saçıyor.

Ayhan Sicimoğlu, 1988’de rol aldığı “Arkadaşım Şeytan” filminden sonra ilk kez Kaman Kardeşler imzalı “Kaçma Birader”de izleyici karşısına çıkıyor. Başını Taksim’in arka sokaklarında türlü türlü derde sokan Erdinç (Emrah Kaman), sonunda kendisini Yakup Ağa’nın (Ayhan Sicimoğlu) karşısında buluyor, yine de yaşanan komik olayların ardı arkası kesilmiyor.

Endemol Shine Türkiye ve Böcek Film’in ortak yapımcılığını üstlendiği “Kaçma Birader” sinemalarda!

Bilgi için:

facebook.com/KacmaBirader
twitter.com/kacmabirader
instagram.com/kacmabirader

 

“KAÇMA BİRADER” HAKKINDA

Ömer Faruk Sorak’ın süpervizörlüğünde çekilen “Kaçma Birader”in senaryosu; “Kardeş Payı”yla isimlerini duyuran Emrah ve Murat Kaman kardeşlerin imzasını taşıyor. Sinemaseverlere bol kahkaha vaat eden filmde, birbirinden güçlü oyunculuklarıyla Zafer Algöz, Melek Baykal, Emrah Kaman, Algı Eke, Cihan Ercan, Nejat Uygur, Alina Boz, Meltem Yılmazkaya, Necip Memili ve Nursel Köse rol alıyor. Teoman, Funda Arar ve Ayhan Sicimoğlu’nun konuk oyuncu olarak yer aldığı “Kaçma Birader”in yönetmen koltuğunda ise Murat Kaman ve Defne Deliormanlı oturuyor.

Reklamlar