MERVE SEVİ Arkeolog Rolünde

3 Haziran’da vizyona girecek olan “Şeytanın Çocukları: El Ebyaz“da geçmişi karanlık bir gemide çalışma yapan arkeoloğu canlandıran Merve Sevi hayranlarını sevindirecek. Korku ve gerilim dolu yapımda üst düzey performans gösteren sevilen oyuncuya filmde Cenk Torun ve Fırat Çöloğlu da eşlik ediyor. Filmin yönetmenliğini ise Oya Köksal ve Vedat Dikmetaş üstleniyor.

Filmin konusu: Arkeoloji çalışmaları yapan bir ekibin yolu esrarengiz bir gemide kesişir. 2 yıl önce bu gemide korkunç olaylar yaşanmıştır ama görevi alan yeni ekipten yalnızca bir kişi bu olayların iç yüzünü bilmektedir. Genç ekip için ilgi çekici olduğu kadar ürkütücü de olan gemi demir aldıktan sonra esrarengiz olaylar yaşanmaya başlar. Bu esrarengiz olaylar genç ekipten kimileri için her şeyin sonu, içlerinden biri için kendisiyle yüzleşme olacaktır.

YAPIM: İNFO MEDYA

YÖNETMEN: Oya Köksal&Vedat Dikmetaş

YAPIMCI: Tarık Karakulak, Serdar Çelik

SENARİST: Alper Kıvılcım

OYUNCULAR: Merve Sevi, Cenk Torun, Fırat Çöloğlu, Balamir Emren, Emin Gümüşkaya, Sedat Erdiş, Birgül Ulusoy, Tuğba Kurukoğlu, İdil Aladağ, Ceyda Ayça Çetin, Elif Ela Duman, Elif Özkul, Ebru Sarıtaş

SÜRE: 92 dk.

VİZYON TARİHİ: 03 Haziran 2016

DAĞITIM: Pinema

Şeytanın Çocukları:El Ebyaz’ın teaserını izlemek için;

Reklamlar