İSMİNİZİ 1 Koltuğa Verin!

Mekan Artı, Çemberlitaş’ta yer alan bir çağdaş gösteri sanatları mekanı. Bünyesinde Tiyatro Artı başta olmak üzere çok sayıda tiyatro topluluğunu, çağdaş dans topluluklarını ve bağımsız sanatçıları barındırıyor.

Dünya’da da, Türkiye’de olduğu gibi sanat kurumlarının desteğe ihtiyacı var. Bir tiyatro kurumu gişe gelirinden en fazla yıllık giderinin %40’ını karşılayabiliyor. Bu noktadan sonra da çeşitli sponsorlara ve destekçilere ihtiyaç duyuyor!

Birçok kurumun ve bireysel destekçinin desteğini arkasına alan Mekan Artı ülkemizde var olan her sanat kuruluşu gibi zorluklar yaşıyor. Tüm bu zorluklara rağmen varlık göstermekte ısrar edip, İstanbul’a alternatif bir mekan sunma görevinden vazgeçmiyor.

Bunun için siz sanatseverlerin ve destekçilerin yardımına her zaman ihtiyaç duyuyor!

Mekan Artı açıldığından beri “herkesin mekanı” olmak gibi bir misyon üstlendi.

Şimdi herkesin mekanı olarak tüm sanatseverlerden desteklerini bekliyor.

Mekan Artı’nın işlemeye devam edebilmesi ve yeni sezon hazırlıklarını yapabilmesi için maddi desteğe ihtiyaç duyuyor.


Siz de Mekan Artı’ya destek vererek isminizin salonumuzdaki koltuklarda yer almasını sağlayabilirsiniz.

Süresiz olarak adınızı vereceğiniz koltuğa min. 500 TL destekle adınızı yazdırabilirsiniz.

Nasıl Destek Olurum?

Havale Yoluyla
Garanti Bankası TR17 0006 2000 2340 0006 6736 21 (Didem Kaplan) numaralı hesaba havale gerçekleştirebilir ve iletisim@mekanarti.com adresine bilgi verebilirsiniz.

Kredi Kartıyla
iletisim@mekanarti.com adresine kredi kartıyla ödemek isteğinizi belirten ve telefon bilgilerinizin yer aldığı bir e-posta atabilirsiniz. Biz size, telefondan kredi kartıyla ödeme yapabilmeniz için geri döneceğiz.

Reklamlar