TEOMAN’dan 3 Saatlik Muhteşem Konser!

Türk Rock Müziği’nin kült isimlerinden Teoman, dün Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi’nde sevenleriyle buluştu! 3 saat sahnede kalan ünlü şarkıcı muhteşem gecede müzikseverlere 3 sürpriz yaptı.

Her şarkısıyla hit olan Teoman, Vodafone Red Harbiye Açıkhava Konserleri’ kapsamında verdiği konserle izleyenlere muhteşem bir rock akşamı yaşattı!

3 saat boyunca sahnede kalan Teoman, sıcak yaz günlerinde, dillere dolanan hit şarkılarını, binlerce müzikseverle birlikte hep bir ağızdan seslendirerek rock rüzgarları estirdi.

Teoman; Papatya, İki Yabancı, Gemiler ve Kupa Kızı Sinek Valesi gibi en sevilen şarkılarının da içinde bulunduğu, Harbiye’ye özel repertuarındaki 20 şarkıyla müzik şöleni verdi.

Teoman Harbiye’li müzikseverlere bir de sürpriz yaptı. Ünlü şarkıcı dinlemeyi sevdiği amatör müzisyenleri ağırladı. Yavru, onlardan biriydi.

Harbiye’de sahneye çıkan Güney Marlen, Teoman ile düet yaptı.

Teoman “Assolist olduğu için onu sona bıraktım” dediği Kalben’i sahneye çağırdı.
Teoman ve Kalben’in birlikte seslendirdikleri ‘Saçlar’ şarkısı dakikalarca alkışlandı!
Kendisine Harbiye’de binlerce seyirci karşısında şarkı söyleme fırsatı verdiği için Teoman’a teşekkür eden Kalben “Onu dinleyerek büyüdük. Burada gençler, aileler, çocuklar var. Böylesine bir ortamda şarkılarımızı söyleyebiliyor olmak çok güzel, Teoman’a teşekkür ediyorum” dedi.