İKÜ Yayınevi’nden Çıkan SINIR TANIMAYANLAR Yakında Raflarda!

İstanbul Kültür Üniversitesi Yayınevi modern çağa ilham veren, bireysel ve toplumsal yaşantıları dönüştüren liderlerin hikâyelerini okurlarla buluşturuyor. Ajaz Ahmed’in yazdığı, Nagihan Aydın’ın Türkçeye çevirdiği Sınır Tanımayanlar: Zamana Direnen Liderlik adlı kitap yakında raflardaki yerini alıyor.

Zamana direnen liderler

Modern çağın en uzun soluklu ve etkili şirketlerinin bir sırrı var: Yaptıkları işin sınırlarını ve geleceğini görebilen liderleri! Onlar, sadece kazançlarını değil, müşterilerinin ve çağımız kültürünün ufkunu da genişlettiler.

Margaret Rudkin’den Coco Chanel’e, Henry Ford’dan Steve Jobs’a kadar olağandışı liderlerin öyküleri bugünün girişimcilerine yaşayan aklın birer örneğini sunuyor. Çünkü bu liderlerin kendi dönemlerine bağlı kalmayan içgörüleri ve olanakları sınır tanımıyor. Peki ama nasıl?

Formülü değil felsefesi var!

21 yaşında kurduğu AKQA adlı dijital reklam ve pazarlama ajansıyla dünya çapında ilgi çeken bir CEO haline gelen Ajaz Ahmed, etkili ve başarılı liderliğin mucizevi bir formülü olmadığını, onun yerine zamana dayanan bir felsefesi olduğunu vurguluyor. Sınır Tanımayanlar’da okuyacağınız liderlik hikâyeleri, girişimci ruhun dünyayı nasıl dönüştürebildiğini gösteriyor.

Yazar​ :​Ajaz Ahmed
Çeviren​ :​Nagihan Aydın
Yayınevi : ​İKÜ Yayınevi
<b>Tür​ :​Düşünce
Kategori : ​Liderlik, Girişimcilik, Yönetim
Sayfa sayısı :​189
Baskı Tarihi. :​Temmuz 2016
Dağıtım :​Emek Kitap Dağıtım
(www.eganba.com), İlke Dağıtım ve Seçkin Dağıtım (Ankara)
ISBN​ :​978-605-4763-45-0
Cilt Tipi :​Karton Kapak
Boyutları :​23×16 cm
Fiyatı :​​30 TL

Reklamlar