YALINAYAK MÜZİKHOLUNIQ Açıkhava Sahnesi’nde!

Eleştirmenlerce yıldızlarla taçlandırılan Kumbaracı50‘nin Yalınayak Müzikhol isimli oyunu 29 Ağustos’ta UNIQ Açıkhava Sahnesi’nde tiyatro severlerle buluşuyor.

UNIQ İstanbul, UNIQ Açıkhava Sahnesi’yle yaz gecelerini güzelleştirmeye devam ediyor. Ünlü kültür-sanat yazarlarının ‘eşsiz’ olarak adlandırdığı Yalınayak Müzikhol, 29 Ağustos Pazartesi akşamı sizleri UNIQ Açıkhava Sahnesi’nde kahkahaya davet ediyor.

Yalınayak Müzikhol, dönüşen kentler nedeniyle yersiz kalmış bir müzikholün çalışanlarının Patron ve Dişsiz Nene’nin hazırladığı yeni bir gösteriyle İstanbul’un sahnelerini dolaşmasını konu alıyor. Herkesin bildiği şarkıları özgün düzenlemelerle yorumlayan 10 kişilik müzikhol ekibi; sunucu, dansçı, çalgıcı ve şarkıcılardan oluşuyor. Ekip isimleriyle de dikkat çekiyor; Kıvanç Duyar, Hasbel Kader, Yeter Artık, Keyfe Keder, Tutku Su Sır, Can Hıraş, Bakiye Yetersiz, Hilkat Garibi, Hakkı Yendi ve Sevgi Seli.

Gülmekten kıracak, bir yandan da birbirinden güzel şarkılarla yürekten etkileyecek olan bu oyun UNIQ İstanbul’un sıcak ortamında sizleri bekliyor.

** Oyun biletlerine Biletix ve gişelerden ulaşmak mümkün.
** Oyun başlangıç saati 21:00

Oyun Hakkında Ödül ve Adaylıklar:
XVI.Direklerarası Seyirci Ödülleri
Müzikli Oyun Ödülü
20.Afife Tiyatro Ödülleri
Gülhan Kadim / Yrd.Kadın Oyuncu Adayı
Murat Kapu / Genç Yetenek Adayı

UNIQ İstanbul Adres: Maslak / Ayazağa Caddesi No:4 (Her 20 dakikada bir İTÜ Ayazağa Metro çıkışı, Windowist karşısından ring servisi bulunmaktadır.

Reklamlar