BURN ROOFTOP Festivali Başlıyor!

17 Eylül akşamı Burn Rooftop Festivali, İstanbul’un farklı mekanlarında ünlü DJ’lere ev sahipliği yapacak!

Nuteras, Saigon, Georges Hotel, Nest, Cue ve Backyard gibi İstanbul’un gözde mekanlarında gerçekleşecek olan Burn Rooftop Festival, aralarında Stavroz, Pillow Talk, Be Svendsen, Sound Nomaden, Bora Uzer, Allen Hulsey, Hey Douglas, Yakuza, Murat Tokuz, Aksak gibi isimlerin olduğu daha pek çok ismi müzikseverlerle buluşturacak.

Türkiye’de gerçekleştirdiği etkinliklerle elektronik müziği destekleyen burn Enerji İçeceği Eylül ayında değişik bir etkinlik düzenliyor. Yerli ve yabancı ünlü DJ’leri müzikseverlerle buluşturacak olan Burn Rooftop Festival, 17 Eylül akşamı 6 farklı mekanda gerçekleşecek. Nuteras, Saigon, Georges Hotel, Nest, Cue ve Backyard gibi İstanbul’un önde gelen mekanları festival kapsamında elektronik müziğin sevilen isimlerini ağırlayacak. Festivalde yer alacak isimler Stavroz, Pillow Talk, Be Svendsen, Sound Nomaden, Bora Uzer, Allen Hulsey, Hey Douglas, Cantanca, Memo Garan, Yakuza, Orkun Bozdemir, Alican, Procombo, Kaann Düzarat, Kabus Kerim, Murat Tokuz, Aksak , Undomondo, Murathan Özbek & Can Balta, Doruk Güralp, Furkan Kurt, Yang & Elif Tanverdi, Violations Radio Benil Sibelle, Emre Garan, Can Ayverdi & Johngoo ve Boyz’n the Hood.

Festivalde müziğe eşlik edecek pek çok etkinlik de yer alacak. Kokteyl atölyesi, gastronomi atölyesi, Rooftop Barbekü, Burn dansçıları, dövme atölyeleri ve butikler festivale renk katacak.

Festivalin keyfini tek bir biletle tüm mekanlarda çıkarabilirsiniz! Biletler Biletix’te.

Festival saatleri:
Nu Teras (23.00 – 04.00)
Saigon (21.00 – 05.00)
Nest (18.00 – 02.30)
Cue (22.00 – 04.00)
Backyard (17.00 – 00.00)
Georges (20.00 – 00.00)

Reklamlar