GARANTİ CAZ YEŞİLİ Konserleri Sonbahara LUCY ROSE ile Merhaba Diyor!

Image processed by CodeCarvings Piczard ### FREE Community Edition ### on 2016-09-05 12:10:03Z | |

Garanti Caz Yeşili konserleri, Ekim ayında Babylon Bomonti sahnesinde müzikseverlerle buluşacak Lucy Rose performansıyla devam ediyor. Garanti Caz Yeşili konserleri biletlerini Garanti Bankası kredi kartlarıyla satın alanlara %20 indirim yapılırken satın aldığı bileti akıllı telefonlara indirilen KonserV aplikasyonuna okutanlar, puan kazanıyor. Kazanılan puanlarsa yeni biletlere ve birçok farklı ödüle çevrilebiliyor.


Nilipek
6 Ekim 2016 / Babylon Bomonti

Besteleri ve şarkılara getirdiği özgün yorumuyla hayranlık uyandıran Nilipek, internette yayınlanan kayıtlarıyla kendine has bir dinleyici kitlesi oluşturdu. Festival ve akustik konserlerindeki performanslarıyla göz dolduran sanatçı, 6 Ekim Perşembe akşamı Babylon Bomoti’de Lucy Rose’dan önce sahne alarak, akustik poptan alternatif rock’a geniş bir yelpazede parçalar seslendirecek.

Etkinlik Saati: 20.30

Lucy Rose
6 Ekim 2016 / Babylon Bomonti

İlk albümü “Like I Used To”yu 2012 yılında yayınlayan İngiliz sanatçı ve söz yazarı Lucy Rose, müzik kariyerinin ilk yıllarında Indie ve akustik türler üzerine denemeler yaptı. 2015 yılında son albümü “Work It Out” ile çıkış yakalayan sanatçı, yarattığı post-akustik pop dünyası ile dikkatleri üzerine çekerken, pastoral ve kırılgan karakterdeki şarkılarıyla dinleyenleri etkilemeyi başardı. Yeni albümünü 2017’de yayınlayacak Lucy Rose, her bir detayı incelikle işlediği performansıyla Garanti Caz Yeşili konserleri kapsamında ilk kez Babylon sahnesinde olacak.

Etkinlik Saati: 22.00

Reklamlar