KARANLIĞIN ELLİ TONU(Fifty Shades Of Darker) Filminin Üçüncü Fragmanı!

Dakota Johnson ve Jamie Dornan’ın başrollerde yer aldığı 10 Şubat’ta vizyona girecek olan ‘Karanlığın Elli Tonu’ (Fifty Shades of Darker) filminin üçüncü fragmanı yayınlandı.

‘Grinin Elli Tonu’ fragmanıyla rekor kırdı

E. L. James’in aynı adlı romanından sinemaya uyarlanan ‘Karanlığın Elli Tonu’ (Fifty Shades of Darker) filminin yeni fragmanı yayınlandı.

Erotik-dram türündeki filmin başrollerini Dakota Johnson ve Jamie Dornan’ın yanı sıra Tyler Hoechlin, Kim Basinger, Marcia Gay Harden, Bella Heathcote ve Marcia Gay Harden paylaşıyor.

‘Grinin Elli Tonu’ (Fifty Shades of Grey) adlı yapımın ikinci filmi olan ‘Karanlığın Elli Tonu’nda (Fifty Shades of Darker)Anastasia Steele ve Christian Grey karakterlerinin şehvet oyunu devam ediyor.

Filmde, Anastasia tutkulu milyoner Christian Grey ile yaşadığı ilişkisini geride bırakmaya çalışır. Ancak bu sandığı kadar kolay olmaz. Yeniden bir araya gelen çiftin yaşadıkları zorluklar barışmalarıyla birlikte bitmeyecektir. Christian geçmişinden gelen şeytanları ile yüzleşmek zorunda kalırken, Anastasia da Grey’in geçmişinde kalan ancak onu unutmamış kadınların öfkeleriyle ve kıskançlıklarıyla yüzleşecektir.

Film, 10 Şubat’ta izleyiciyle buluşacak.

KARANLIĞIN ELLİ TONU 3. FRAGMAN

Reklamlar