GARANTİ CAZ YEŞİLİ Kasım 2017 Konserleri

Garanti Caz Yeşili konserleri,
Kasım’da 2 konserle devam ediyor…

Müziğe verdiği destekte 20. yıla ulaşan “Garanti Caz Yeşili”, Kasım’da birbirinden renkli konserlerle müzikseverleri bekliyor.

Portico Quartet
4 Kasım 2017 / Zorlu PSM Stüdyo

Modern caz çatısı altında folk, ambient ve synthpop’a başarıyla göz kırpan grup Portico Quartet, Jack Wylie (soprano, tenor saksafon), Duncan Bellamy (davul, hang), Milo Fitzpatrick (kontrbas) ve Keir Vine’dan (klavye, hang) oluşuyor. Hang adı verilen vurmalı çalgıyı modern cazda kullanmasıyla fark yaratan Portico Quartet’in adı ise yağmurdan dolayı iptal olmanın eşiğine gelen İtalya’daki bir konserden geliyor. Ağustos ayında yayınlanan albümü Art in the Age of Automaton’ın kayıtlarını tamamlayan grup en yeni parçalarıyla Zorlu PSM Stüdyo’da müzikseverlerle bir araya gelecek.
Etkinlik Saati: 22.30

El Perro Del Mar + Melis
25 Kasım 2017 / Garaj

Gün batımının en huzurlusuna, bazen de en melankoliğine eş değer hisler yaşatan şarkılarıyla nam salan İsveçli indie pop harikası El Perro Del Mar; Japon, Çin, Tayland ve Hint müziklerinden aldığı ilhamla kaydettiği 5. albümü KoKoro’dan seslendireceği parçalarla Garaj’da sahne alıyor. El Perro Del Mar’dan önce ise folk, electronica ve pop harmanlayan Melis Türkiye’de ilk defa müzikseverlerle buluşuyor.
Etkinlik Saati: 22:15