Tolga Çevik ile “TOLGSHOW” Zorlu PSM’ de

Tolga Çevik’in bir yıl aradan sonra Zorlu PSM Drama Sahnesi’nde sergileyeceği “TOLGSHOW” biletleri 24 saat içerisinde tükendi!

Tolga Çevİk bİr yıl aradan sonra sahnede, bİletler İlk gün tükendİ

Teşekkürler Arkadaşım

Tolga Çevik’in yeni gösterisi ‘Tolgshow’un biletleri satışa çıktığı ilk gün tükendi. ‘Arkadaşım’ karakteri ile milyonları güldüren Tolga Çevik sahnede artık bir klasik haline gelen oyununun 10’uncu yılında izleyicinin karşısına yeni sürprizlerle çıkıyor. Bugüne kadar ‘Yönetmen’in bitmek bilmez ve çoğu zaman absürt isteklerini yerine getirmeye çalışan ‘Arkadaşım’ yeni sezonda isyan bayrağını açıyor ve ipleri eline alıyor.

TAMAMEN DOĞAÇLAMA

Çevik “Sahneye çıktığımızda biz de ne yapacağımızı bilmiyoruz. O andaki ruh halimiz, ortam ve izleyicinin katılımı oyuna şekil veriyor. Elimizde tek satır olmadan 2.5 saatlik bir dünya kuruyoruz. 10 yılı bitirdik ve seyircinin ilgisi her yıl katlanarak arttı. Arkadaşım’a arkadaşlık ettikleri için her birine teşekkür ederim” derken, Tolgshow’un kadrosunda her zamanki gibi ‘Gizemli Yönetmen’ Fırat Parlak ve ‘Minik Müzisyen’ Özer Atik de yer alıyor.

YENİ ADRES ZORLU

İnteraktif ve doğaçlama yeni show Tolgshow’un yeni adresi ise Zorlu Performans Sanatları Merkezi Drama Sahnesi.

Yanlış anlamalar, bilinmezlikler, didişmeler ve kahkahalar arasında yeni sezonda bir de ünlü konuk ağırlayacak olan ‘Tolgshow’ yine çok neşeli, yine çok eğlenceli… 27 Kasım’da gerçekleşecek ilk gösterinin biletlerinin tükenmesinin ardından 30 Kasım için biletler satışa çıktı.

biletix.com

Yer: Zorlu Performans Sanatları Merkezi / Drama Sahnesi – İstanbul

Tarih: 30 Kasım 2017 Perşembe

Saat: 21.00