14 ŞUBAT SEVGİLİLER GÜNÜ’nde Ege Perla’da Aşk Konuşulacak!

Sevgililer Günü Ege Perla’da Sevgililer Haftasına Dönüşüyor…
Şubat ayında Sevgililer Günü için hazırlanmış özel bir programla misafirlerini ağırlamaya hazır olan Ege Perla sizi en sevdiğiniz isimlerle buluşturmaya devam ediyor.
Geçtiğimiz akşam Erol Evgin konseriyle aşk dolu bir akşamın yaşandığı Ege Perla’da söyleşiler ve yarışmalarla Şubat ayı çok renkli geçecek.

Kalp Dart Kazandırıyor

100TL ve üzeri alışveriş yapan her misafirin atış hakkı kazanacağı kalp dart, sevgilinizle size birbirinden özel hediyeler kazandıracak.Hem eğlenmek hem kazanmak için Şubat’ta Ege Perla’ya uğramayı ihmal etmeyin.

Aret Vartanyan, Tuna Kitemitçi ve Metin Hara’dan “Aşk Günleri”
Hayat, aşk ve ilişkiler üzerine konusunun uzmanı olan iki özel ismi ve başarılı bir müzisyeni İzmirlilerle buluşturacak olan Ege Perla’da hayatınıza dair önemli bilgiler ve akustik bir müzik sizi bekliyor.

13 Şubat günü Aret Vartanyan’la aşkı, ilişkileri, kadın ve erkeği farklı disiplinler ve perspektiflerden ele alarak hazırladığı söyleşisinde buluşacağız.‘Ben senin ilişkini bilemem, değiştiremem, yönlendiremem ama sana anahtarları verebilirim.’ diye Vartanyan’dan öğrenecek çok şey bulacaksınız.

14 Şubat Sevgililer Gününde Tuna Kiremitçi müzisyen kimliğiyle İzmirlilerle buluşacak. Birbirinden özel şarkılarla Ege Perla misafirlerine akustik konser verecek olan Kiremitçi “Yine Sevebilirim”, “Birden Geldin Aklıma”, “Bana Sebepsin” gibi en sevilen şarkılarıyla Sevgililer Gününüze renk katacak.

15 Şubat’ta ise Metin Hara “Aşkın İstilası” söyleşisiyle karşınızda olacak. Sevginin ve düşünce gücünün neler yapabileceğini bilimsel ve uygulamalı olarak gösteren Hara “Kalbinin derinliklerinde hayalini kurduğun bambaşka bir dünyanın yol haritası” dediği Aşkın İstilası’nı anlatmanın yanı sıra soruları da cevaplayacak.

Program:
13 Şubat Salı- Aret Vartanyan/ 19:00
14 Şubat Çarşamba- Tuna Kiremitçi/ 19:00
15 Şubat Perşembe- Metin Hara/ 18:00