Tankurt Manas’ tan “BİLİNÇALTI

Türkçe Rap’e kazandırdığı sayısız söz, şarkı ve eşlik ettiği düetlerle yükselişte olan, bunların yanı sıra oynadığı reklam filmleriyle de ismini yıldızlaştıran “Tankurt Manas” çok beklenen ilk fiziki albümü “Bilinçaltı” ile huzurlarınızda!

Geçtiğimiz yıl çıkardığı “Sıkıntı Yok” single’ı ile dinleyicilerine albüm müjdesi veren Tankurt Manas’ın, Sony Music Türkiye & Basemode Records etiketiyle yayımlanacak olan “Bilinçaltı” albümünü “Ayben”, “Kamufle”, “Server Uraz”, “Emrah Karakuyu” gibi ünlü isimler düetleriyle taçlandırırken, rap müziğin yeni keşfi, genç isim “Baneva” da düetiyle dikkatleri üzerine çekecek.

Başarılı rap müzisyenlerinin yanı sıra, Tankurt Manas’ın “Ayşe Akın” ve “Eda Gören”le birlikte seslendirdiği şarkılar da alışılmışın dışındaki rap müzik yorumuyla dinleyiciye sürprizler sunuyor!

Altyapıları Da Poet, Bugy, Furkan Karakılıç ve Cenk Çelik imzası taşıyan şarkıların mix ve mastering işlemleri ise Buğra Kunt’a ait.

Albüm öncesi “Art Arda” Sürprizi!

Tankurt Manas, 8 Haziran’da tüm dijital platformlar ve müzik marketlerde yerini alacak “Bilinçaltı” albümü öncesi, tek şarkıyla albümden tadımlık bir dinleti sunuyor.

Bugün tüm dijital platformlarda yerini alan “Art Arda”, Serdar Börcan imzası taşıyan video klibi ile de çok yakında Basemode Records YouTube kanalında sizlerle!

Tracklist:

Art Arda
Sakıncalı feat. Ayben
Dövüş
Turluyorum feat. Ayşe Akın
Keyfim Yok
Yükseklere feat. Baneva
Yol
Alter Ego feat. Kamufle
Bi Bidon
Olmadığın Her Yer feat. Eda Gören
Yolunda Değil Part.2
Telefonlar feat.Emrah Karakuyu & Server Uraz