FİLMBOX Romantik Filmler Haftası!

Dünya sinemasının en parlak yıldızlarını, en eğlenceli filmlerle yıl boyunca TV ekranlarına taşıyan FilmBox, Sevgililer Günü romantizmini, birbirinden güzel dört filmle haftaya yayıyor.

Uluslararası medya kuruluşu SPI International bünyesinde yer alan önde gelen film ve dizi kanalı FilmBox, Sevgililer Günü haftasını bir mini romantik film festivaline dönüştürüyor.

Başrolünü Ewan McGregor’un oynadığı 10 Şubat Pazartesi ekrana gelecek “Yemende Somon Avı (Salmon Fishing in The Yemen)”, bir danışmanın yeni projesinin, aşk dolu ruhani bir yolculuğa dönüşmesini konu ediyor. Yayın saati 21:30.
12 Şubat Çarşamba gecesi ekranlarımızda olacak “İhanetler ve Skandallar (The Oranges)”, başrolde ‘Dr. House’ karakterine hayat veren Hugh Laurie’yi barındırıyor. Film, iki ailenin dostluğunun yasak aşkla sınanmasını öyküleştiriyor. Yayın saati 21:30.

14 Şubat Cuma, sevgililer günü gecesi ise iki filmle renkleniyor. Kirsten Dunst’un başrolde olduğu “Aşkın Çekimi (Upside Down)”, gençlik aşkları beklenmedik şekilde ayrılıkla sonlanan iki kişinin, yıllar sonra yeniden bir araya gelme çabaları üzerine kurulu. Yayın saati 21:30. Bu filmin hemen ardından ekrana gelecek olan Fransız yapımı “Gönül Avcısı (L’arnacoeur)” ise, profesyonel bir “ara bozucunun”, beklenmedik bir aşkla sınavını konu ediyor. Yayın saati 23:15.

FimBox’un Sevgililer Günü haftası romantik filmleri, seçkin TV platformları TV+ Kanal 20, KabloTV Kanal 336, D-Smart Kanal 19 ve Vodafone TV üzerinde yer alan FilmBox kanallarında yer alıyor. Filmler, yayın sonrasında ayrıca, FilmBox Live websitesi ve uygulaması üzerinden de izlenebiliyor.