David Cronenberg’in merakla beklenen son filmi MÜSTAKBEL SUÇLAR, 29 Temmuz’da Sadece MUBI’de

David Cronenberg’in merakla beklenen son filmi MÜSTAKBEL SUÇLAR,
29 Temmuz’da sadece MUBI’de

Olağanüstü… Bir body horror şaheseri” ★★★★ The Guardian

Mutlaka görülmesi gereken bir Cronenberg” Screen International

Hipnotize eden, tekinsiz bir kâbus” ION Cinema

Her gün yeni bir haberle sinemaseverleri mutlu etmeyi alışkanlık hâline getiren MUBI, David Cronenberg’in eleştirmenlerden tam not alan son filmi MÜSTAKBEL SUÇLAR’ı, 29 Temmuz’da izleyiciyle buluşturacak.

Dünya prömiyerini 2022 Cannes Film Festivali Ana Yarışma bölümünde yapan, Cronenberg’in yazıp yönettiği, Robert Lantos’un yapımcılığını üstlendiği filmin oyuncuları arasında Viggo Mortensen, Léa Seydoux ve Kristen Stewart’ın yanı sıra, Scott Speedman, Welket Bungué, Don McKellar, Nadia Litz, Tanaya Beatty ve Lihi Kornowski yer alıyor.

MÜSTAKBEL SUÇLAR, insan türü sentetik bir ortama adapte olurken, bedenin yeni dönüşümlere ve mutasyonlara uğramasının etrafında şekilleniyor. Ünlü performans sanatçısı Saul Tenser (Viggo Mortensen), partneri Caprice (Léa Seydoux) eşliğinde organlarının metamorfozunu sergiliyor. Bu arada gizemli bir grup, insan evriminin bir sonraki aşamasına ışık tutmak için Saul’un kötü şöhretini kullanmaya çalışıyor.

MUBI hakkında

MUBI, global bir çevrimiçi film seçkisi, bir yapım şirketi ve bir film dağıtımcısıdır. Birbirinden güzel, heyecan verici ve inanılmaz filmlerin keşfedildiği ve seyredildiği yerdir. Her gün özenle seçilmiş yeni bir film MUBI’ye eklenir. Sinemanın dev yaratıcılarından çıkıştaki yönetmenlere, dünyanın her köşesinden filmler MUBI küratörleri tarafından dikkatle seçilir. MUBI aynı zamanda, sadece platform üzerinden erişebilecek, iddialı yeni filmlerin yapımcısı ve dağıtımcısıdır. Dünya çapında 190 ülkede hizmet veren MUBI, 12 milyondan fazla üyeyle dünyanın en büyük sinemasever topluluğudur.