MÜFETTİŞ” Oyuncularından “Çocuk Susar Sen Susma” Projesine Destek!

Müfettiş’in Oyuncularından “Çocuk susar, sen susma” Projesine Destek!

Haldun Dormen
ve Hakan Altıner Çocuk İstismarına Hayır Dedi

Birçok önemli oyunu sanatseverlerle buluşturan Tiyatro Kedi’nin tiyatro
sahnesine taşıdığı “Müfettiş”in başta usta oyuncu Haldun Dormen, Hakan Altıner, Selda Özbek ve diğer önemli oyuncuları, “Çocuk susar, sen susma” projesiyle, çocuk istismarına hayır dedi!

Trump Kültür ve Gösteri Merkezi’nde oynanan “Müfettiş” oyunun öncesinde, çocuk istismarının önüne geçmek ve farkındalık yaratmak adına kurgulanan “Çocuk susar, sen susma” projesine gönül verenler, oyuncularla bir araya gelerek, sosyal sorumluluk projesiyle bilgi verdi.

Haldun Dormen ve Hakan Altıner başta olmak üzere, tüm Müfettiş oyuncuları, ellerindeki “Çocuk susar, sen susma” pankartlarıyla objektiflere poz vererek, çocuk istismarının önüne geçilmesinin gerektiğinin ve bu projeye destek verdiklerini belirttiler.

Çocuk susar, sen susma” sosyal sorumluluk projesini başlatan Sibel Aya Ataman, Hacer Kuş, Eğitimci Zerrin Sütçü yanı sıra New Göktürk Dergisi’nden Ümit Öner, Kenan Yılmaz ve Ercan Arkat katıldı.

Eğitimci Zerrin Sütçü oyun sonunda çocuk istismarına farkındalık yaratmak için daha duyarlı olunması gerektiğini seslerini geniş kitlilere duyurmak için change.org da başlattıkları imza kampanyasına seyircilerden destek vermelerini istedi. Sosyal sorumluluk projesini başlatan Sibel Aya Ataman Katkılarından dolayı Haldun Dormen’e çiçek takdim ettiler.

Reklamlar